Kędzierzyn-Koźle: prezydent Nowosielska raczej wycina i wysadza niż pielęgnuje i sadzi

Zastępca Naczelnego

 

Jak podaje „Fundacja Wiedzieć Więcej”, idąca śladem interpelacji radnego Tomasza Schellera, dotyczącej wycinek drzew na terenie miasta Kędzierzyna-Koźla oraz nasadzeń zastępczych, to okazuje się, że w latach 2015-2017 wycięto 7345 drzew. Natomiast w zamian nasadzono ich tylko 785 (w tym 80 tui). Różnica to zaledwie 6,5 tysiąca.Dokładając ponad 5 tys drzew wyciętych w związku z budową rurociągu (urząd jak na razie ma plany zagospodarowania 2 tys sadzonek w ramach nasadzeń zastępczych) to obecna kadencja zakończy się deficytem ok 10 tys drzew na terenie Kędzierzyna-Koźla.

Niekoniecznie tych co rzucają się kierowcom pod koła.

Szczegóły  ➡️ http://bip.kedzierzynkozle.pl/interpelacja/4223/zapytanie-nr-brm-0003-63-2018

(op kn)

Mój komentarz: Szanowna Pani prezydent Sabino Nowosielska. Moim zdaniem póki co nie zrobiła Pani nic spektakularnego dla naszego miasta oprócz wycinki drzew. Ponadto absolutnie nie zgadzam się z Pani twierdzeniem, że „pochodzi Pani z biznesu”. Szanowna Pani Prezydent. Czy w swojej karierze zawodowej prowadziła Pani kiedykolwiek własną firmę? Czy zdarzyło się, że obudziła się Pani któregoś ranka w terminie zapłacenia podatków lub wypłaty dla pracowników swojej własnej firmy, a na koncie firmowym saldo wynosiło  0 zł?
Jeżeli tak, to dlaczego Pani o tym nigdy nie poinformowała społeczeństwa? Choćby w momencie kiedy została Pani Prezydentem Kędzierzyna-Koźla. Ale oczywiście wszyscy w Pani świecie „korporacyjno-biznesowym” zwykli ludzie, to prostaki, idioci i debile (przepraszam za mocne słowa), którzy muszą słuchać Pani jedynie słusznych koncepcji. Trąci mi to trochę komuną.

pozdrawiam Wiktor Sobierajski

Komentarze są zamknięte