Kędzierzyn-Koźle: gdzie podziała się część pieniędzy pochodzących ze sprzedaży kozielskiego Portu?

Zastępca Naczelnego

Jak poinformowały nas niezawodne „wiewióry” przemykające po drzewach wokół Urzędu Miasta Kędzierzyna-Koźla, do magistratu wpłynęło pismo od służb bezpieczeństwa państwa, o udostępnienie dokumentacji transakcji sprzedaży Portu w Koźlu.

Przypominamy że transakcja na kwotę 14.150.000 zł przeprowadziła spółka Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy sp.z.o.o, z prywatnym podmiotem KKTerminale spółka z.o.o., należącym do funduszu inwestycyjnego Value Quest, który podobno jest polski.

To sprawdzona informacja, potwierdzona w dwóch niezależnych źródłach. Na korytarzach urzędu coraz głośniej padają pytania. Gdzie podziała się część pieniędzy pochodzących ze sprzedaży kozielskiego Portu? Inne pytanie dotyczy tajemniczych lokat, jakie w ostatnich miesiącach zostały założone w jednym z kędzierzyńsko-kozielskich banków? Czy w związku z tym, pod koniec lata lub późną jesienią w Kędzierzynie-Koźlu będzie miał miejsce wysyp imprez kulturalno-rozrywkowych, które jak to kiedyś bywało, odbywać się będą pod honorowym patronatem prezydenty Kędzierzyna-Koźla, które „przypadkowo” doskonale wpisują się w zbliżającą się kampanię wyborczą?

W.S

Komentarze są zamknięte