Kędzierzyn-Koźle: Team Mysery prosi o wsparcie. K-K Tournament na Dniach Miasta

Zastępca Naczelnego

Trwają przygotowania do KK Tournament czyli turnieju gier komputerowych, który zostanie zorganizowany w dwóch terminach: Junior KK Tournament – 12-13 maja 2018 dla szkół gimnazjalnych (Kino Twierdza) oraz KK Tournament (edycja 2) 1-2 czerwca 2018 (Hala Sportowa Śródmieście). Oficjalnym partnerem medialnym przedsięwzięcia jest www.ngopole.plWięcej informacji na temat imprezy na  https://kktournament.pl – https://pl-pl.facebook.com/kktournament/

Tymczasem młodzi kędzierzyńsko-kozielscy e-sportowcy ciągle szukają wsparcia finansowego, bowiem organizacja takiego turnieju na najwyższym poziomie sporo kosztuje. Do redakcji www.ngopole.pl wpłynęła korespondencja następującej treści:

Drużyna Team Mystery powstała w 2017 roku współpracuje ona z sekcją e-sportowa Klubu Sportowego Koziołek w Kędzierzynie – Koźlu. Jesteśmy drużyną ogólnopolską, zajmującą się profesjonalnym graniem w strategiczną grę komputerową Counter Strike Global Offensive. Gra ta jest popularna na całym świecie, odbywają się profesjonalne rozgrywki w ramach światowej ligi CS: Go.

Jesteśmy drużyną bardzo młodą, jako zespół nie posiadamy jeszcze żadnych spektakularnych osiągnięć. Jednak nasi

zawodnicy to osoby o bardzo dużym doświadczeniu w dziedzinie e-sportu, mający za sobą udział w międzynarodowych turniejach e-sportowych.

Jako drużyna codziennie odbywamy regularne treningi i uczestniczymy w różnych turniejach e-sportowych. Nasze zajęcia odbywają się pod okiem trenera e-sportu, naszym doradcą jest współtwórca i trener pierwszej klasy e-sportowej w Polsce – Kamil „Hope” Tarka. Jeden z członków naszej drużyny jest uczniem wyżej wymienionej klasy i jednym z najlepszych zawodników międzyszkolnej reprezentacji klas e-sportowych w Polsce. Pozostali zawodnicy swoje doświadczenie zdobywali będąc graczami polskich drużyn e-sportowych, które miały okazję rywalizować z najlepszymi drużynami na polskiej scenie e-sportowej.

Jako drużyna e-sportowa nie korzystamy z żadnego oficjalnego wsparcia finansowego. Możemy liczyć tylko na pomoc rodziców i znajomych. Dlatego zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą i apelem o wsparcie naszej drużyny, czy to w postaci finansowej czy rzeczowej. Zdajemy sobie jednocześnie sprawę z tego, że nasza drużyna niewiele jeszcze osiągnęła, ale e-sport jest dziedziną coraz bardziej znaną i popularną, wiążą się z nią coraz większe zyski finansowe, a dowodem popularności i ogromnego zainteresowania jest impreza IEM w Katowicach w Spodku, na którą przybywają dziesiątki tysięcy kibiców i fanów e-sportu.

W zamian za Państwa wsparcie możemy zaproponować:

  • ekspozycję logo firmy na naszych drużynowych strojach;

  • promocję Państwa firmy na stronie internetowej www.kktournament.pl oraz fanpage’u na Facebook’u;

  • jako współorganizatorzy turnieju, który odbędzie się 1-2 czerwca 2018 r, podczas Dni Miasta Kędzierzyna – Koźla, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu umieszczenie logo firmy na banerach w zamian za pomoc i wsparcie w organizacji wyżej wymienionego turnieju.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Wierzymy, że sponsoring z Państwa strony będzie służył promocji wizerunku Państwa firmy, nam natomiast wszelka pomoc z Państwa strony pozwoli na realizację naszych celów e-sportowych.

W sprawie szczegółów współpracy uprzejmie prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 794-444-963 lub na adres e-mail: [email protected] lub [email protected]

Z wyrazami szacunku, Team Mystery: Kapitan drużyny Kacper „dream” Krawiec

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze są zamknięte