Zamek w Niemodlinie uhonorowany przez www.polska.travel.pl

Zastępca Naczelnego

Nasz kraj jest niezwykle bogaty w różnorodne atrakcje turystyczne. Ma wiele do zaoferowania każdemu turyście. Nie wiesz, które atrakcje wybrać i z jakich skorzystać, aby były jak najbardziej dopasowane do Twoich upodobań i zainteresowań? Wybraliśmy specjalnie dla Was – kierując się rożnymi kryteriami – propozycje TOP 10 atrakcji turystycznych na rok 2018, które mogą Was zainspirować do spędzania wolnego czasu w Polsce.Na naszej liście tegorocznych hitów znajdziecie:

 

Żywe Muzeum Piernika w Toruniu, otrzymało Złoty Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej (za 2017 rok) w konkursie na najlepszy produkt turystyczny.

Karkonoskie Tajemnice w Karpaczu, zdobyły I miejsce w plebiscycie National Geographic – 7 nowych cudów Polski (w 2017 roku).

Kopalnia ołowiu, srebra i cynku wraz z systemem gospodarowania wodami podziemnymi w Tarnowskich Górach, to najnowszy (2017 rok) zespół obiektów w Polsce wpisany na listę UNESCO.

Inscenizacja bitwy pod Grunwaldem, uzyskała najwięcej głosów internautów w sondzie przeprowadzonej na naszym portalu na TOP atrakcji turystycznych w Polsce (2015/2016 rok).

Janów Lubelski, zdobył najwięcej głosów internautów w sondzie przeprowadzonej na naszym portalu na TOP kurortów, letnisk i miejscowości wypoczynkowych w Polsce (2016/2017 rok).

Zamek w Niemodlinie, uzyskał najwięcej głosów internautów w sondzie przeprowadzonej na naszym portalu na TOP zamków i pałaców w Polsce (2017 rok).

Energylandia-Zator, wygrała ranking TOP 10 rodzinnych atrakcji w Polsce, przeprowadzony przez portal „dzieckowpodrozy.pl” (2018 rok).

Wrocław, został najlepszą destynacją turystyczną w Europie w 2018 roku, zwyciężając w tegorocznej edycji międzynarodowego plebiscytu European Best Destinations 2018.

Gdańsk, zdobył I miejsce w Europie i V na świecie w zestawieniu „Destination on the Rise 2018” prowadzonym przez TripAdvisor oraz III miejsce w konkursie „European Best Destination 2017”.

Kasztel nad Bugiem – Korona Podlasia, BO uzyskał najwięcej odsłon na naszym portalu wśród publikowanych postów prowadzonej przez Polską Organizację Turystyczną akcji „Ambasador miejsca” Przeżyjcie zatem wiele niezapomnianych doznań w wybranym miejscu lub najlepiej odwiedźcie je wszystkie w 2018 roku!

za www.polska.travel,pl  fot Marta Millbank

Komentarze są zamknięte