Maciej Krogulski: Recydywa

Zastępca Naczelnego

Po 9 stycznia 2018 recydywa UD-eków oraz ludzi z WSI, cofnęła nas o niemal 30 lat na naszej drodze do niepodległości !!!Chodzi teraz już nie tylko o lwią większość kancelarii obecnego prezydenta oraz osobę jego samego. Chodzi teraz już nie tylko o skandaliczne dymisje pana ministra Antoniego Macierewicza oraz pana ministra Jana Szyszko.

Oświadczenie AKO-Poznań

http://ako.poznan.pl/8258/#more-8258

 

Chodzi także o nominację nowego szefa MSZ (resortowe dziecko agenta Stasi – Krzysztofa Skubiszewskiego), który to nowy szef MSZ od 28 lat, w ramach swojego resortu i prerogatyw, „broni” polskiej racji stanu, w rozumieniu werbalnie zdefiniowanym przez byłego posła na sejm PRL Tadeusza M. („pan Tadeusz”) w 1990 roku.

W rozumieniu, zdefiniowanym jeszcze „dobitniej”, gdyż czynem, poprzez bandycki napad funkcjonariuszy policji oraz SOK-istów z psami, na działaczy opozycji niepodległościowej, wracających z pokojowej okupacji bazy Armii Czerwonej w Legnicy jesienią 1990 roku. Napad w Katowicach, tym razem dowodzony osobiście przez Bronisława K.

Teraz nowego ministra stać także na obronę zaprzyjaźnionych Niemiec, przesadnie oskarżanych o wywołanie II wojny światowej i molestowanych w kwestii reparacji wojennych.

Teraz nowego ministra stać także na obronę zasłużonych przywilejówktórej członkowie pozostają wszak nadal „niezawiśli”, w odróżnieniu od kilku targowiczan podczas insurekcji kościuszkowskiej.

Teraz nowego ministra stać także na „promocję” Polski na XXIII Zimowych Igrzyskach Olimpijskich, w trakcie których „elementem promocji” Polski ma być podobizna Mikołaja Kopernika, przebranego za idiotę, w czapkę z pomponem, kurzski i goggle narciarskie. Dzięki filmowi „Seksmisja” wiemy, że biskup był kobietą. Ale czy był on również idiotą? Czy bojownicy Polskiego Państwa Podziemnego ryzykowali życiem za pamięć o idiocie, podmieniając niemiecką tablicę na cokole jego pomnika w Warszawie?

Elementem promocji Polski ma być także Wisława Sz.
O tym kolejnym skandalu poniżej:

http://www.radiownet.pl/publikacje/recydywa#/publikacje/sprawdzam

Kim jest zatem nowy szef MSZ ?

http://www.pch24.pl/kim-jest-nowy-szef-msz–odpowiada-witold-gadowski,57530,i.html

oprac. W.S

Komentarze są zamknięte