Adam Słomka: Kandydaci obywatelscy sędziowie Kurcyusz-Furmanik i Lewiński do KRS!

PAC3

W Kielcach wybuchła afera! Zamiast uczciwego rozrachunku z czasami PRL władze publicznego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, który powstał dzięki zaangażowaniu śp. wicepremiera Przemysława Gosiewskiego z Prawa i Sprawiedliwości, postanowiły namaścić na nowego dziekana Wydziału Prawa, Zarządzania i Administracji komunistę towarzysza posła na sejm PRL IX kadencji (13.10.1985-3.06.1989) oraz posła na Sejm RP I,II,III i IV kadencji Jerzego Jaskiernię.

Towarzysz profesor Jaskiernia będzie zatem najpewniej w murach publicznej uczelni wykładał zasady demokracji – zapewne ze swojego „ludowego” doświadczenia … Gdy ja – jeden z setek innych – byłem więziony na Rakowieckiej … towarzysz poseł Jaskiernia budował pracowicie Patriotyczny Ruch Odroczenia Narodowego (PRON) i był wybierany w skład prezydium krajowej rady Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej. W 1999 roku złożyłem wobec niego utrącony przez „nadzwyczajną kastę” wniosek lustracyjny …

Historia jest historią, ale wypada zadać pytanie, czego konkretnie będzie nauczał Wydział Prawa, Zarządzania i Administracji UJK pod światłym postZSMPowskim nadzorem tow. Jaskierni? Czy będą „produkcyjni” prawnicy „nadzwyczajnej kasty 2.0”? Czy zda jeszcze egzamin student, którego tow. Jaskiernia na korytarzu uczelni przyłapie w koszulce upamiętniających „Żołnierzy Wyklętych” czy znaczkiem antykomunistycznym w klapie marynarki? Gdzie ta lustracja i dekomunizacja środowiska akademickiego? Co zaproponuje studentom WP,ZiA UJK w Kielcach tow. Jakiernia – wyjazd ze świecami pod gmach KRS czy SN?

Jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one – podsumowuje polskie przysłowie. Zatem setki studentów z Kielc zaczną – pod światłym nadzorem tow. Jaskierni – krakać jak te one z SLD. Zatem jakie będę podstawy moralne prawników po UJK? Czy będę uprawiali politykę jako np. sędziowie Małgorzata Gersdorf czy Andrzej Rzepliński? A może będę wprowadzali z UB-ywatelami RP, KOD, .Nowoczesną i Platformą Obywatelską nową/starą „demokrację ludową” …

CZYTAJ TEŻ:

„Stróż prawości” po kielecku …

To kpina, że towarzysz Jerzy Jaskiernia został dziekanem na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach!

Dziś mamy szansę na propaństwową Krajową Radę Sądownictwa z udziałem kandydatów obywatelskich. Środowisko Klubów Gazety Polskiej i Strefy Wolnego Słowa proponuje zbieranie podpisów pod kandydaturą sędziego Teresy Kurcyusz-Furmanik z Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, której ojciec, adwokat śp. Jerzy Kurcjusz, w PRL bronił działaczy Konfederacji Polski Niepodległej. NIEZŁOMNI oraz Federacja Ruchów Kontroli Sądów proponuje do KRS sędziego pułkownika Mariusza Lewińskiego, który zasłynął ujawnianiem wielu krypto-komunistów w wymiarze sprawiedliwości.

POBUDKA – do 24 stycznia br. (najbliższa środa) trzeba zebrać po 2000 podpisów pod w/w kandydatami, aby dać szansę m.in. posłom na wybór autentycznie obywatelskich kandydatur, a nowej KRS na postawianie tamy miłośnikom „nadzwyczajnej kasty” i komunistom. Tabelki na podpisy można pobrać na www.kontrola-sadow.pl . Kopiujcie te wezwanie na przekór miłośnikom „totalnej opozycji”, w trosce o Polskę i Polaków na portalach społecznościowych, rozsyłajcie e-mailowo, itd. Zegar tyka … nikt za nas tego nie zrobi!

 

Adam Słomka

Przewodniczący KPN-NIEZŁOMNI,

założyciel Centrum Ścigania Zbrodniarzy Komunistycznych i Faszystowskich,

poseł na Sejm RP I,II,III kadencji

 

 

 1. Jożin z bażin
  | ID: 83aff8e0 | #1

  A cóż to takiego zrobił prof. Jaskiernia panu doktorowi Bukowskiemu, bo nie wiem??? Posła Piotrowicza się popiera to i prof. Jaskiernię trzeba zostawić w spokoju. Tak dla równowagi… Weźcie Piotrowicza

 2. Zajączkowski
  | ID: 8e6c9d29 | #2

  A cóz dobrego zrobił lewak Majchrowski, że pan kombatant Bukowski znalazł się jego
  Honorowym Komitecie Poparcia?

  ”Ku zaskoczeniu wielu osób w Krakowie w komitecie /wyborczym na fotel prezydenta Krakowa/Jacka Majchrowskiego /z SLD komunisty, czlonka PZPR i szefa POP PZPR na uczelni za komuny/ znalazł się dr Jerzy Bukowski, prezes Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych, działacz Komitetu Opieki nad Miejscami Zbrodni Komunizmu, alergik na wszystko, co kojarzy się z lewicą.
  ” Moje wejście do tego komitetu wynika z przekonania, że rzeczywiście prof. Majchrowski dotrzyma słowa i będzie pierwszym od 12 lat ponadpartyjnym prezydentem- mówi Jerzy Bukowski.
  – Może wreszcie w wyborach bardziej będzie się liczył człowiek, a nie partyjne szyldy. Gdyby środowiska kombatanckie i prawicowe potrafiły w Krakowie wskazać jednego swojego kandydata, a nie po raz kolejny dawały przykład kompletnej dezorganizacji, to być może głosowałbym na kogoś innego. Wreszcie, rzecz wręcz paradoksalna, oddanie mego głosu na popieranego przez SLD Jacka Majchrowskiego jest gwarancją, że w czasie październikowych wyborów do władzy w mieście nie dojdzie ktoś przypadkowy z aparatu SLD, ani też przypadkowy kandydat popierany przez prawicę/…/”.

  https://www.salon24.pl/u/daani/797150,przychodzi-bukowski-do-prez-majchrowskiego-po-15-latach-od-dealu

 3. Renka
  | ID: e70ba4c0 | #3

  Ten Lewiński to zdaje się ma 54 dyscyplinarki na koncie i obnażanie się. Kolo jak znalazł pasuje do Słomki. Ten sam poziom pokrewieństwa rodziców

Komentarze są zamknięte