Coroplast zmienia nazwę. Amerykanie z Harness Technology wchodzą do gry

Zastępca Naczelnego1

O firmie Coroplast napisaliśmy już dość sporo. Zwłaszcza w kontekście zwolnionych dwóch pracownic, które upomniały się o tzw. kapiówkę. Dzisiaj będzie o zmianie nazwy firmy. Stało się to 27 grudnia 2017 roku.Jak poinformowały naszą redakcję niezawodne „wiewóry” obecnie zakład nazywa się Coroplast Harness Technology sp.zoo spółka komandytowa. Sięgneliśmy więc do Krajowego Rejestru Sądowego, ale tam niestety nie ma jeszcze wyszczególnionych członków reprezentantów spółki. Harness Technology to amerykański podmiot gospodarczy z branży IT.

Harness Technology oferuje szereg usług wsparcia technicznego i konsultingu IT, takich jak projektowanie systemu, obsługa sieci, umowy serwisowe i wiele więcej dla małych i średnich firm od Bostonu do Worcester.

„Zwiększamy produktywność naszych klientów poprzez stosowanie eleganckich, a jednocześnie oszczędnych rozwiązań opartych na 17-letnim doświadczeniu, świadczącym usługi wsparcia sieciowego, projektowania systemów, doradztwa informatycznego i rozwiązań programowych. Koncentrujemy się na wyjątkowych potrzebach i budżetach małych firm (5-100 użytkowników) i jesteśmy dumni ze znalezienia optymalnych rozwiązań i technologii wsparcia IT” – czytamy na stronie internetowej amerykańskiej firmy.

Czy w związku z wejściem kapitału amerykańskiego zmienią się stosunki na linii pracodawca-pracownik? Słyszeliśmy także, że w zakładzie w Krapkowicach rozpoczęła się subtelna selekcja pracowników. Jednym proponuje się nowe umowy innym nie. Propozycja obejmuje też przejścia pracowników do nowocześniejszego zakładu w Strzelcach Opolskich. Sytuację będziemy bacznie obserwować.

Wiktor Sobierajski

  1. tez pracownik produkcji
    | ID: 7ee17604 | #1

    rzetelnie.

Komentarze są zamknięte