Oddaj głos na Opole w plebiscycie Miasto Roku 2017

Zastępca Naczelnego

Opole ma szansę zostać Miastem Roku 2017 w plebiscycie Kocham to Miasto. Plebiscyt ma na celu wyłonienie miasta, które cieszy się największą sympatią mieszkańców. Udowodnijmy, że to właśnie Opole zasługuje na ten zaszczytny tytuł.

W pierwszej edycji zwyciężył Słupsk, kolejne miejsca należały do Grudziądza i Zamościa. W tym roku do grona nominowanych dołączyło Opole. Pokażmy, za co kochamy nasze miasto, doceńmy jego klimat, atrakcje, najwspanialsze punkty i wyjątkowych ludzi, którzy tworzą Opole. Sprawmy, aby stało się Miastem Roku 2017!

Zwycięzca otrzyma nie tylko tytuł Miasta Roku, lecz także możliwość promocji regionu w sieci ze strony Hotel Reservation Service Poland Sp. z o.o. Dodatkowo organizatorzy przygotowali nagrody dla głosujących, którzy najatrakcyjniej uzasadnią swój wybór (aparat fotograficzny FujiFilm Instax, 3 bony podarunkowe do sieci Empik, 7 podwójnych biletów na dowolny seans 2D w kinach Cinema City).

Głosowanie odbywa się internetowo poprzez stronę: http://www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku-2017/contestants/opole/

Każdy głosujący może codziennie oddać jeden głos! Miasta można wybierać do 9 grudnia 2017 roku, zaś 11 grudnia zostaną ogłoszone wyniki.

Oddaj głos na Opole i napisz za co je kochasz!

UM Opole, oprac. W.S

Komentarze są zamknięte