MBP Kędzierzyn-Koźle zaprasza po odbiór nagród oraz do wyrobienia bezpłatnych kart bibliotecznych

Autor Obywatelski

Laureatką naszego wakacyjnego facebookowego konkursu pn. „Jaki to tytuł?” została pani Kasia Stańczyk Cwalińska. Rywalizacja długo była bardzo wyrównana i dopiero ostatnia odsłona konkursu zdecydowała o wygranej. Przez całe wakacje udało nam się zaprezentować 9 zagadek polegających na odgadnięciu tytułu książki na podstawie fragmentu jej okładki. Zwyciężczyni trafnie rozpoznała 3 tytuły. Kolejne miejsca ( po dwa punkty ) zajęły panie : Ewa Grabińska-Pyrzyńska i Ania Oksiak-Podborączyńska. Serdecznie gratulujemy wygranej i dziękujemy wszystkim, którzy chcieli dołączyć do naszej zabawy.
Laureatki zapraszamy do biblioteki po odbiór nagród! :-) :-) :-)

Od 1 do 30 września 2017    MBP Kędzierzyn-Koźle (Rynek 3)Filia nr 1 (Słowackiego 6)Filia nr 4 (Wyzwolenia 7)Filia nr 5 (Damrota 32)Filia nr 8 (Stefana Batorego 32)Filia nr 10 (Krasickiego 1)Filia nr 11 (Kazimierza Wielkiego 17)Filia nr 13 (Grabskiego 6) 

Od 1 do 30 września br. zapraszamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz dzieci uczęszczające do przedszkoli do skorzystania z zapisów do biblioteki i bezpłatnego otrzymania karty bibliotecznej.

Akcja dotyczy MBP i filii.

Komentarze są zamknięte