W poranku radia WNET: Bieg dla Szymonka

Autor Obywatelski

Dzisiaj w poranku radia WNET gościł Wiktor Sobierajski, zastępca redaktora naczelnego ngopole.pl. W rozmowie z redaktorem Krzysztofem Skowrońskim mówił, o zbliżającym się „Biegu Dla Szymonka”. Bieg, w najblizszą niedzielę, organizuje Klub Sportowy Koziołek Kędzierzyn-Koźle. (foto: Krzysztof Skowroński i Wiktor Sobierajski)

Była także okazja do spotkania z dziadkiem Szymonka panem Wiesławem Świdrem, który bardzo mocno zaangażował się w leczenie wnuka.

Wiesław Świder ze łzami w oczach wertuje dokumenty fundacji spoglądając na zdjęcie małego Szymonka

Wiesław Świder ze łzami w oczach wertuje dokumenty fundacji, spoglądając na zdjęcie małego Szymonka

Szymonek jest także podopiecznym fundacji „Nasze Dzieci” działającej przy Klinice Onkologii Pomnika Szpitala Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. W imieniu rodziny maluszka prosimy o wsparcie leczenia, poprzez wpłaty na konto FUNDACJI NASZE DZIECI Bank PEKAO S.A VII Oddz. W warszawie nr: 76 1240 1109 1111 0010 1163 7630 z dopiskiem „Dla Szymonka”.

– Ja bardzo przepraszam, że głos mi się łamie, ale Szymon jest dla mnie i moich najbliższych całym światem. W tej chwili przebywa w Klinice Onkologii przy „Pomniku – Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie”. 1,5 roczne dziecko przeszło już co prawda operację przeszczepu wątroby, jednakże przeszczep rodzinny przyjął się w około 20. procentach. W związku z tym niezbędna jest jego dalsza kosztowna rehabilitacja.

Za wszelką pomoc w imieniu rodziców i dziadków maluszka z góry dziękujemy.

 

Komentarze są zamknięte