Adam Słomka prawomocnie skazany za protest przeciwko „polskim obozom koncentracyjnym”!!!

Redaktor1

Biuro Prasowe KPN-NIEZŁOMNI podało, że lider Konfederatów został skazany za protest przeciwko określeniu „polskie obozy koncentracyjne”!

KONFEDERACJA POLSKI NIEPODLEGŁEJ-NIEZŁOMNI

Warszawa, 6.06.2017 r.

KOMUNIKAT
Adam Słomka skazany za protest w sprawie
„polskich obozów koncentracyjnych” !!!

Dziś, Sąd Okręgowy w Katowicach skazał lidera Konfederatów Adama Słomkę za zorganizowanie wiecu 30 stycznia 2016 r., w czasie którego zgromadzeni Polacy protestowali przeciwko lansowaniu przez Ruch Autonomii Śląska określenia „polskie obozy śmierci”. Przebieg wiecu oddaje relacja, link.

Katowicka Policja podjęła wówczas interwencję wobec polskich patriotów zamiast zatrzymać organizatorów prowokacji RAŚ tolerowała popełnienie przestępstwa przez Ruch Jerzego Gorzelika.

Reklamując swój marsz do byłego nazistowskiego, niemieckiego oraz radzieckiego obozu w Świętochłowicach, fałszując fakty historyczne członkowie RAŚ naruszyli publicznie art. 55 Ustawy z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, tj. przez zaprzeczanie publicznie i wbrew faktom zbrodniom, o których mowa w art. 1 pkt 1 powyższej ustawy, co jest przestępstwem ściganym z urzędu zagrożonym grzywną lub karą pozbawienia wolności do lat 3.

Adam Słomka wielokrotnie nawoływał do przeciwstawienia się separatyzmowi Ruchu Autonomii Śląska i promocji kłamstw historycznych o „polskich obozach koncentracyjnych”, m.in.:

a) 2011 – list w sprawie delegalizacji RAŚ,
b) 2011 – uczestnictwo w programie TVS poświęconemu RAŚ,
c) 2011 – opis działań i motywacji RAŚ,
d) 2013 – opis działań RAŚ i mediów „polskojęzycznych”,
e) 2013 – w sprawie udziału europosła PO Marka Plury w upamiętnianiu żołnierzy Wehrmachtu i Waffen SS,
f) 2017 – w sprawie „polskich obozów śmierci”,
g) 2017 – w sprawie ludobójstwa niemieckiego z czasów II Rzeszy.

Niedawno Adam Słomka wystąpił też w głośnym dokumencie TVP red. Anity Gargas o funkcjonowaniu RAŚ.

Dzisiejszy wyrok, w którym „nadzwyczajna kasta” reprezentując Państwo Polskie skazuje Przewodniczącego KPN-NIEZŁOMNI Adama Słomkę za protest na rzecz ochrony dobrego imienia Państwa Polskiego, jest jawnym skandalem. Skazany nie zamierza zrealizować tego wyroku, a tym samym zostanie osadzony w zakładzie karnym. Ponadto uważamy, że dzisiejszy wyrok ma związek z tworzeniem w kuluarach Sejmu RP nowego poselskiego projektu ustawy, który ma uznać polską gwarę śląską za odrębny język, a tym samym zalegalizować istnienie „narodu śląskiego”.

Domagamy się natychmiastowej reakcji Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro w sprawie prawomocnego skazania Adama Słomki w tej sprawie, która ma charakter represji za poglądy propaństwowe.

(-) Ireneusz Wolański
Biuro Prasowe KPN-NIEZŁOMNI

 

  1. henio
    | ID: 0f48746e | #1

    skandaliczny wyrok

Komentarze są zamknięte