Kędzierzyn-Koźle: 8 czerwca kolejne szkolenie dla organizacji pozarządowych

Autor Obywatelski

Czy mam poprawny statut? Jak sporządzić sprawozdanie z realizacji zadania publicznego i co to jest polityka rachunkowości? Między innymi na te pytania będzie można znaleźć odpowiedź na bezpłatnym szkoleniu dla organizacji pozarządowych z Kędzierzyna-Koźla.Zajęcia poprowadzi Artur Gluziński – specjalista w zakresie współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi (ze szczególnym uwzględnieniem procesu przekazywania i rozliczania dotacji na realizację zadań publicznych), były pracownik Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Częścią spotkania będzie także dyskusja nad propozycjami do Programu współpracy gminy z organizacjami pozarządowymi na 2018 rok.

Początek 8 czerwca w sali żyrandolowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Skarbowej o godzinie 16. Liczba miejsc jest ograniczona, a udział w szkoleniu wymaga rejestracji telefonicznej pod numerem 77 40 34 483 lub drogą mejlową na adres [email protected]

Wyjściem do uwag i wniosków do Programu współpracy gminy z organizacjami pozarządowymi na 2018 rok będzie obowiązujący program na 2017 rok dostępny pod adresem www.kedzierzynkozle.pl/pl/strona/urzad-miasta-czeka-na-opinie-ngo.

za www.kedzierzynkozle.pl

oprac. W.S

Komentarze są zamknięte