Politechnika Opolska: pomóżmy Martynie

Autor Obywatelski

Rektor prof. Marek Tukiendorf głęboko poruszony informacjami o nieszczęściu jakie dotknęło naszą studentkę Martynę Nawrocką podjął wszelkie możliwe starania, aby służby techniczne uczelni włączyły się aktywnie w pomoc w przywrócenie właściwego stanu technicznego zniszczonego mieszkania.

Rektor apeluje także do wszystkich nauczycieli oraz pracowników administracji aby włączyli się w miarę swoich możliwości do grupy ludzi dobrej woli.

Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci tym, co spotkało Martynę, dlatego jako uczelnia postaramy się otoczyć ją opieką i udzielić takiego wsparcia, jakie tylko będzie możliwe – deklaruje kanclerz Politechniki Opolskiej pani Barbara Hetmańska. – To bardzo budujące, że nasi studenci nie pozostali obojętni na los swojej koleżanki i zorganizowali zbiórkę. – dodaje.

Trwająca dziś i jutro akcja samorządu studenckiego (szczegóły poniżej), instytucjonalna pomoc uczelni i prywatna – rektora, to dopiero początek. W najbliższych dniach szykowane są kolejne charytatywne wydarzenia, o ich szczegółach poinformujemy wkrótce.

Tymczasem – pomagajmy!

Komentarze są zamknięte