Kędzierzyn-Koźle: Iluminacja Rynku 3 grudnia

Autor Obywatelski

Gotowi na świąteczne ilugetattachmid17645mpid8min1uidcefa575ae0e93a3cminacje? Tak, tak, grudzień za pasem… Zostały zaledwie dwa tygodnie do uroczystej iluminacji choinki i kamienic na Rynku!

Zobaczmy razem 3 grudnia, jak pięknie rozświetla się kozielska starówka, zaśpiewajmy wspólnie kilka kolęd, przypomnijmy sobie świąteczne smaki po roku przerwy. Od południa wyjątkową atmosferę na Rynku będzie podkreślał jarmark specjałów i ozdób związanych z Bożym Narodzeniem. A o godz. 16.30 zapalą się lampki na ogromnej choince i sąsiednich kamienicach. I dzień stanie się jak w kolędzie, „bardzo ciepły, choć grudniowy”…getattachmid17645mpid10min1uidcefa575ae0e93a3c
Najmłodsi mogą liczyć na spotkanie ze św. Mikołajem, który podrzuci im pierwszą partię prezentów. Zwierzaki w żywej szopce być może nie będą tak rozmowne, jak w Wigilię, ale na pewno będą dzielnie pozować do zdjęć. Całą imprezę zwieńczy pokaz sztucznych ogni.
Stoiska na kozielskim jarmarku będą czynne także 4 grudnia. A tydzień później, 10-11 grudnia kolędy i smakowite zapachy rozniosą się nad placem Wolności w Śródmieściu.

UM Kędzierzyn-Koźle

Komentarze są zamknięte