Klub Sponsora – autorski projekt Giełdy Eventów [nasz patronat]

Autor Obywatelski

x-gielda-27-10-2016-270x170Pragniemy zaprosić Państwa do idei jaką jest Klub Sponsora – autorski projekt Giełdy Eventów. Jest to kontynuacja spotkań cyklicznych, na których promujemy przedsiębiorczość i przedsiębiorców w regionie, zaangażowanych w wydarzenia i inicjatywy lokalne, a także organizatorów różnych przedsięwzięć na Opolszczyźnie (w tym celu nawiązujemy również współpracę z Fundacjami i Stowarzyszeniami).

W ramach naszej jubileuszowej edycji organizujemy konferencję biznesową pt.: „Współpraca i relacje w biznesie”, która odbędzie się 27 października (czwartek) w godz. 10:00-13:00 w Centrum Rozrywki Kubatura przy ulicy Oleskiej 102 w Opolu. Do współpracy zaprosiliśmy Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski, które wygłoszą prelekcję na temat rozwoju i możliwości wsparcia przedsiębiorców przez nasz region, a także kilku znanych na Opolszczyźnie przedsiębiorców, którzy jako praktycy przekażą swoją wiedzę i doświadczenie w temacie dotyczącym prowadzenia firmy i strategii jej rozwoju. Z racji tego, że jest tks5o Konferencja Biznesowa, która ma dostarczyć wartościowej wiedzy jej uczestnikom i chcemy, aby jak najwięcej osób z tego skorzystało, wstęp na nią będzie bezpłatny.

Giełda Eventów Firma Giełda Eventów została założona przez Elżbietę Fijołek i początkowo rozwijała się na Lubelszczyźnie. Dziś mamy okazję jej projekt współtworzyć i rozwijać także na naszym rynku lokalnym. Najważniejszym kanałem działań firmy jest Klub Sponsora i jego comiesięczne spotkania. Ideą firmy jest skupianie w jednym miejscu i czasie potencjału firm sponsorów i organizatorów wydarzeń, wyjście „od sąsiedztwa logotypów firm na plakatach, a kojarzenie ludzi z konkretnymi działaniami, aspiracjami i celami”.

Z racji tego, że dziś nie tylko promocja jest ważna, pragniemy stworzyć przedsiębiorcom środowisko, w którym będą mogli rozwijać się także mentalnie. Dlatego każde nasze spotkanie ma swój temat przewodni. Nasz cel ukierunkowany jest na rozwój firm w naszym regionie oraz możliwości nawiązania wielu owocnych współprac, dzięki którym wzmocnimy naszą gospodarkę.
Jesteśmy już po dziewięciu owocnych spotkaniach Klubu Sponsora. W tym czasie przewinęło się na nich ponad 350 gości. Mamy 17 stałych Członków Klubu i jesteśmy w trakcie „dopinania” kolejnych. Przeprowadzonych zostało już 12 prezentacji organizatorów różnych wydarzeń i inicjatyw. Dzięki nawiązanym podczas naszych spotkań znajomościom i relacjom nawiązało się już kilka ciekawych współprac. Dlatego, widząc, że sprawdza się to w środowisku opolskim, chcemy działać dalej i ciągle się rozwijać, aby stwarzać naszym Członkom Klubu i Gościom coraz większe możliwości.
Kamila Osiadacz
Koordynator regionalny

Redakcja ngopole.pl obejmuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Wiktor Sobierajski

Komentarze są zamknięte