Mielenie zezorrem #04 – Oblicza Wojny

Dariusz U

mielenie-zezorrem-04Od kilku tygodni w naszym internecie pojawił się cykl o rozmów o geopolityce, polityce i gospodarce o nazwie „mielenie zezorrem”. Jest to cykl cotygodniowych rozmów ze znanym blogerem o pseudonimie Zezowaty Zorro lub Zezorro. Rozmowy dotyczyć będą tego, co ważne i będą próbą odpowiedzi na pytanie: O co w tej sprawie naprawdę chodzi?

Podczas naszych rozmów nie będziemy unikać spraw trudnych i ważnych. Naszym celem jest zbliżenie do tego, co nazywamy prawdą. Weryfikujemy propagandę medialną, podważamy utarte opinie i nie boimy się szukać odpowiedzi nawet jeśli nie jest ona po naszej myśli.

Do tej pory ukazały się już 4 wydania, a od tego wydania będą to zwykle rozmowy na jeden temat, tak, by nie były zbyt długie, a i mogły dotrzeć do tych, których interesuje ta tematyka.

Ta rozmowa rozpoczyna cykl o nazwie: Oblicza Wojny w którym rozmawiać będziemy o tym wszystkim, co związane jest z grożącymi nam niebezpieczeństwami wojny, a także omawiać będziemy aktualne starcia i działania wojenne, które mogą mieć wpływ na nasze funkcjonowanie.

DU

Komentarze są zamknięte