SLD zwija się. Przewodniczący Woźniak twierdzi, że nie

Autor Obywatelski1

Władze kraimagesjowe partii podjęły decyzję, że siedziba Sojuszu Lewicy Demokratycznej przy ulicy Grunwaldzkiej w Kędzierzynie-Koźlu zostanie wystawiona na sprzedaż. Decyzja ta dotyczy kilku lokali w całej Polsce. Piotr Woźniak, lider opolskich struktur SLD, mówi, że partie politycznie nie potrzebują dziś tak dużych siedzib.

Lokal, mający około 140 metrów kwadratowych nie do końca przystaje do dzisiejszych potrzeb prowadzenia nowoczesnej partii politycznej, nie tylko lewicowej, ale jakiejkolwiek w Polsce. Taka siedziba generuje dość duże koszty, stąd decyzja o racjonalizacji tego typu wydatków w skali kraju – tłumaczy Woźniak. Lider SLD zaznacza przy tym, że kędzierzyńsko-kozielskie struktury nie znikną, lecz przeniosą się do mniejszego lokalu.

Proponujemy ustawienie przenośnych stolików z parasolką, takich jak używała partia przy zbieraniu podpisów poparcia np. w galerii „Odrzańskie Ogrody”. Koszty prawie żadne, miejsca wcale nie mniej a i kontakt z elektoratem bliższy. I wcale nie jest to moja złośliwość, ponieważ umożliwi to bezpośredni kontakt z wyborcą.

Z drugiej zaś strony bardzo ciekawi nas co autor miał na myśli mówiąc o „nowoczesnej partii politycznej”, bo na pewno nie miał na myśli swojego ugrupowania.

Wiktor Sobierajski

  1. xy
    | ID: e1b8f59e | #1

    SLD to nowoczesna partia polityczna? Kto o zdrowych zmysłach da się nabrać panie Woźniak

Komentarze są zamknięte