ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: pierwszy trening naborowy 15. czerwca br.

Autor Obywatelski

ZAKSA Kędzierzyn IMG_0106-1162x462– Koźle ogłasza nabór do drużyny Młodej Ligi na sezon siatkarski 2016/2017. Jak podaje strona internetowa klubu wszyscy zainteresowani są proszeni o przesyłanie swojego CV na adres klubu: [email protected]., które zawierać będzie wzrost, wagę, rok urodzenia oraz pozycję na boisku.

Trening naborowy odbędzie się w dniu 15.06.2016 w Hali Sportowej Azoty przy ulicy Mostowej 1A w Kędzierzynie – Koźlu. Klub zastrzega sobie możliwość indywidualnego poinformowania zawodników o godzinie treningu. Szczegółowych informacji udziela trener Roland Dembończyk pod numerem tel. +48 609 722 352.

 – Nauczony doświadczeniem z lat ubiegłych celowo nie podajemy godziny treningu, bowiem nie chcemy aby doszło do takiej sytuacji, że chłopak przyjedzie do nas ze Szczecina i po całonocnej podróży będzie nie przygotowany do zajęć – powiedział nam trener Młodej Ligi ZAKSy Roland Dembończyk. – Cieszę się z utworzenie klasy w Liceum w Koźlu pod naszym patronatem, bo tam także będzie można wyłowić jakieś rodzynki. W tym roku mieliśmy więcej czasu na promocję naszej klasy i wiem, że zainteresowanie młodzieży jest spore – dodał sympatyczny trener kędzierzyńsko-kozielskich siatkarzy

Wiktor Sobierajski

Komentarze są zamknięte