Konfederaci: Zatrzymanie Mateusza Piskorskiego to efekt interwencji KPN-NIEZŁOMNI prowadzonych od dwóch lat!

Redaktor6
Baner KW Adama Słomki z 2015 r.

Baner KW Adama Słomki z 2015 r.

Biuro Prasowe Konfederacji Polski Niepodległej – NIEZŁOMNI przypomina, że lider Konfederatów Adam Słomka od dwóch lat podnosił publicznie kwestie dotyczące działalności b. posła i rzecznika Samoobrony RP Mateusza Piskorskiego oraz Europejskiego Centrum Analiz Geopolitycznych – wg. portalu Newsbalt.ru polityka podejrzanego o szpiegostwo na rzecz Rosji,

vide:

23.07.2014 r.
„W czasie gdy Ukraina toczy wojnę z rosyjskimi separatystami w III RP służby specjalne dopuszczają do funkcjonowania tzw. Europejskiego Centrum Analiz Geopolitycznych. Z dostępnego w sieci Internet rejestru (KRS 0000273255) wynika, że we władzach tego forum znajduje się były poseł Samoobrony RP Mateusz Piskorski. Ten polityk niedawno był „obserwatorem” nieuznanego „referendum” na Krymie wraz z politykiem węgierskiego Jobbiku i europosłem Bélą Kovácsem – oskarżonym przez władze węgierskie o agenturę na rzecz Federacji Rosyjskiej„, cyt. za:

http://www.katolickie.media.pl/publikacje/materialy-nadeslane/6798-adam-somka-rosjanie-tak-komunistyczny-totalitaryzm-putina–nie

19.10.2014 r.
„Ciekawe jest również to, że nikt nie reaguje na funkcjonowanie jawnie prorosyjskiego stowarzyszenia geopolitycznego, którego przedstawiciel i były poseł Samoobrony RP Mateusz Piskorski jako „obserwator”, ręka w rękę z posłem SLD … jeździ na Krym legitymizować „referendum”, cyt. za:

http://wpolityce.pl/polityka/218668-slomka-agent-uraaa-czyli-nie-epatujmy-sie-dwoma-zatrzymanymi

19.03.2015 r.
„Ale skoro polskie władze nie regują na powstanie proputinowskiej partii „Zmiana” z b. posłem Samoobrony RP Mateuszem Piskorskim na czele, który pielgrzymował na „referendum” na Krymie … to represje z Nowego Sącza są dziecinne – kwituje polityk”, cyt. za:

http://pressmania.pl/?p=11376

Już po ostatnich wyborach parlamentarnych  – 11 marca 2016 r. – lider KPN Adam Słomka zażądał wprost, aby działalnością Mateusza Piskorskiego i ECAG zajęły się służby specjalne oraz sejmowa komisja ds. służb specjalnych, cyt. „(…) Tymczasem już w 2013 roku media opisywały działalność Europejskiego Centrum Analiz Geopolitycznych, którego jednym z liderów jest b. poseł Samoobrony RP Mateusz Piskorski. Jawna pro-rosyjskość i rejestracja partii pod nazwą „Zmiana” mogła być szerszym rozeznaniem „gruntu” w kwestii zainteresowania się przez polskie służby specjalne tego typu działalnością lub być zarzewiem dla projektowanej przez Federację Rosyjską wojny hybrydowej na naszym terytorium. Tymczasem ktoś nadal finansuje działalność tego środowiska, którym w mojej opinii dawno powinny się zająć polskie służby specjalne oraz sejmowa komisja ds. służb specjalnych (…)”, za:

http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/5960-rosyjska-wojna-hybrydowa-na-wielu-fortepianach-moze-tak-uderzyc-w-agenture

Zatrzymanie Mateusza Piskorskiego oraz cios w prorosyjska agenturę uważamy za krok w dobrym kierunku. Konfederacja wyraża zadowolenie z faktu, że służby podlegające rządowi Prawa i Sprawiedliwości po dwóch latach publicznych zastrzeżeń sformułowanych przez KPN-NIEZŁOMNI wobec środowiska Mateusza Piskorskiego podjęły w końcu stosowne działania. Przypominamy przy tym, że w kampanii prezydenckiej 2015 roku – na której przebieg miały wpływ nielegalne działania służb podległych koalicji PO-PSL i cenzura w mediach publicznych – KW Adama Słomki opublikował specjalny baner dot. partii M. Piskorskiego (w załączeniu).

 

Za Biuro Prasowe KPN – NIEZŁOMNI
(-) Ireneusz Wolański

 1. Anonim
  | ID: 72213415 | #1

  Jak pada deszcz to też zasługa modlitw słomki

 2. Eleonora
  | ID: 7253adea | #2

  Odlot Słomki w pełnej krasie:)))

  PS mam dla Słomki jeszcze jedno zadanie z cyklu 007
  – proszę sprawdzić który z dziennikarzy ” polskich” otrzymał nagrodę, odznaczenie ze strony służb specjalnych obcego państwa?!
  hę?

 3. Eleonora
 4. Anonim
  | ID: e2c8bcab | #4

  Chora z nienawisci do Polski i polskich patriotow agentka ruskiej wojskowki Eleonora usiluje tepic wszystko, co antyrosyjskie. Tak wiec jest nieodmiennie antypisowska, antyukrainska i antyamerykanska. Jest natomiast zawsze prosowiecka, proputinowska, prorosyjska, propeerelowska. Nic dziwnego, ze staje w obronie rosyjskich agentow. Przeciez dla niej to koledzy po fachu.

 5. Eleonora
  | ID: 7394c34d | #5

  „Tak wiec jest nieodmiennie antypisowska, antyukrainska i antyamerykanska”

  Tak, bezmózgi patryjoto!

  Jestem przeciwko wojnie w imię ratowania amerykańskich $.
  Jestem antypisowska, widząc co ci debile wyprawiają poza naszymi granicami.
  Jestem antyukraińska wiedząc co ich ” narodowi bohaterowie” wyprawiali na kresach.
  Ty zaś jesteś otumanionym głupkiem albo zydowskim szabes-gojem.
  Ile ci płacą za twoją bezrozumną pisaninę:)

  ps. idioci- patryjoci nie wiedzą jeszcze czy Piskorski jest ruskim czy chińskim agentem?
  Pewno ustalają to albo w waszyngtonie albo w Telawivie…
  Bo branie forsy od amerykańskich służb/ fundacji, niemieckich służb/ fundacji czy współpraca z Mossadem to uchodzi w waszych kręgach za cnotę najwyższą.
  Zapytaj Słomki gdzie był jak Mossad zamykał warszawskie lotnisko na klika godzin?
  Rzucał farbami po grobach rosyjskich żołnierzy z II wś?!

  Słomka w ogóle ogarnia rzeczywistość?
  ( bo o ciebie nawet nie pytam, bo po co?)
  Polecam:

  http://mateuszpiskorski.blog.onet.pl/

 6. Eleonora
  | ID: ee47d95b | #6

  Jan Piekło – zobacz kogo PiS zrobił ambasadorem na Ukrainie

  Publiczne wypowiedzi Jana Piekło to mieszanina radykalizmu i umiarkowania. Dziwnym trafem radykalizm prezentuje tylko wobec polskich prób upamiętnienia czy nawet tylko przypomnienia ludobójstwa na Wołyniu. Gdy natomiast mowa idzie o UPA, jest pełen umiarkowania i niuansowania. Wystarczy tylko pobieżne spojrzenie na jego wypowiedzi by się o tym przekonać.

  Przeciw uchwale Sejmu RP w 70. rocznicę ludobójstwa na Wołyniu
  Przeciwnik filmu „Wołyń” i ks. Isakowicza-Zaleskiego

  W artykule „Radia Swoboda” zrelacjonowano jego opinię odnośnie filmu Wojciecha Smarzowskiego: „Jan Piekło uważa, że tworzenie takiego filmu jest nie na czasie, bo nie sprzyja pojednaniu dwóch narodów.
  „To bardzo zły moment dla takiego filmu, bo część polskiego społeczeństwa jest manipulowana. W Polsce jest taki ksiądz Isakowicz-Zaleski, który kieruje się stanowiskiem rosyjskim, mówi tylko: Wołyń, Wołyń”.

  http://www.kresy.pl/publicystyka,analizy?zobacz/jan-pieklo-zobacz-kogo-pis-zrobil-ambasadorem-na-ukrainie

  Były dziennikarz Gazety Wyborczej i antykresowy paszkwilant został dyplomatą na Białorusi
  Pod koniec urzędowania Schetyny, w sierpniu 2015 roku Wojciechowski otrzymał nominację na ambasadora RP na Ukrainie, gdzie miał zastąpić Henryka Litwina. Przeciwko kandydaturze Wojciechowskiego było PiS. Posłowie tej partii argumentowali, że kandydatura nie została skonsultowana z prezydentem Andrzejem Dudą. Mimo sprzeciwu PiS sejmowa komisja spraw zagranicznych pozytywnie zaopiniowała wniosek.

  Po zmianie rządu jesienią ub. roku jego nominacja została wycofana przez prezydenta Dudę. Jednocześnie obecny szef MSZ Witold Waszczykowski komentując plany dotyczące jego odwołania powiedział, że ambasadorem w Kijowie powinien być dyplomata wysokiej klasy, ponieważ „ranga Kijowa” i przyszłość Ukrainy „jest dla nas istotna”

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/byly-dziennikarz-gw-i-antykresowy-paszkwilant-zostal-dyplomata-na-bialorusi

  Kolego po fachu, czytaj co wyprawiają twoi przyjaciele.
  A ty, komu podsrywasz, patryjoto:)

Komentarze są zamknięte