Kędzierzyn-Koźle: urzędniczy zanik mózgu.

Autor Obywatelski1
 Wiele zaburzeń psychicznych ma swoje źródło w nieprawidłowym działaniu układu nerwowego

Wiele zaburzeń psychicznych ma swoje źródło w nieprawidłowym działaniu układu nerwowego

W końcu nam się udało. „eKKo miasto” zajęło 33 miejsca na liście Światowej Organizacji Zdrowia na najbardziej zanieczyszczone miasto w Europie (23 w Polsce). Brawo MY!” – napisał na facebooku Kamil Nowak. Brawo TY! To do Kamila Nowaka z Fundacji Wiedzieć Więcej.

A swoją drogą żałosne jest hasło promujące Kędzierzyn-Koźle w zderzeniu z rankingiem WHO, dotyczącym emisji zanieczyszczeń: „Kędzierzyn-Koźle jestem eKKo”. Jest ono równie żałosne jak i poprzednie: „Kędzierzyn-Koźle Miasto możliwości”. Możliwości były, ale tylko dla ludzi „z układu”. Najwidoczniej nic się nie zmieniło w naszym mieście, oprócz nazwiska i płci prezydenta. No chyba, że Tomasz Wantuła, cytując klasyka, „też była kobietą”!!!

I jeszcze jedno. Żałośni są urzędnicy magistratu, którzy stosując metodę kopiuj – wklej piszą pisma do różnych osób i instytucji. Nawet tych, które od kilku lat nie żyją. Tak było w przypadku Leona Piecucha, którego pismem z urzędu miasta próbowano wskrzesić. Najwidoczniej niektórych „urzędoli” drąży choroba zwana urzędniczym zanikiem mózgu. I nie jest to jednostkowy znany nam przypadek.

Szanowna Pani Prezydent. Z kim Pani pracuje!!!

Wiktor Sobierajski

  1. | ID: 4e491ae4 | #1

    Urzędniczy zanik mózgu to choroba która toczy większość urzędów miast i gmin w Polsce. Szczególnie gmin, gdzie zatrudniani są wyłącznie „krewni i znajomi królika” A w K-K to pani prezydent popełniła błąd, że nie zweryfikowała kadry w urzędzie. Widać wywalenie Żarówy to za mało.

Komentarze są zamknięte