Kędzierzyn-Koźle: Gol nad Odrą

Autor Obywatelski

Trwają przygotowania do turnieju piłki nożnej GOL NAD ODRĄ, który zorganizowany zostanie 25 czerwca 2016 r.. Organizatorem przedsięwzięcia jest RTS Odra Kędzierzyn-Koźle, promująca tym sposobem sport dzieci i młodzieży. Patronat nad imprezą objął Polski Związek Piłki Nożnej.

RTS Odra K-Koźle specjalizuje się w szkoleniu młodych futbolistów. 25 czerwca kolejny turniej w K-K.

RTS Odra K-Koźle specjalizuje się w szkoleniu młodych futbolistów. 25 czerwca kolejny turniej w K-K.

– W tamtym roku zorganizowaliśmy turniej piłkarski dzieci z okazji 40-lecia Kędzierzyna-Koźla. Impreza była bardzo udana i postanowiliśmy ją kontynuować. Zapewniam, że turniej 25 czerwca odbędzie się, ponieważ jest już pozytywny odzew od kilku sponsorów. Dziś wiemy, że nasz turniej także wsparł finansowo Urząd Miasta Kędzierzyna-Koźla. Moim marzeniem jest, by turniej był dwudniowy, ale to zależy od środków pozyskanych na ten cel. Na pewno zaprosimy do udziału w turnieju nasz klub partnerski Piast Gliwice. Być może uda się także zaprosić któregoś z zawodników Piasta, aktualnie grającego na ligowych boiskach i walczącego o mistrzostwo Polski – powiedział ngopole.pl Wojciech Prajs prezes kozielskiego klubu. W trakcie turnieju będą też niespodzianki.

W zawodach mieliby zagrać chłopcy rocznika 2004 i 2006. Planuje się udział 8-12 drużyn, w każdej kategorii wiekowej. Przedsięwzięcie będzie miało charakter międzynarodowy, bowiem do udziału w turnieju zaproszone zostaną zespoły z Republiki Czech.

Wiktor Sobierajski

Komentarze są zamknięte