INTERESUJĄCY APEL O PRAWYBORY

Redaktor

baner wysW trosce o transparentność i wiarygodność kandydatów w nadchodzących wyborach parlamentarnych wspólny apel wydali śląscy działacze społeczni wspierający JOW. Już w najbliższy czwartek odbędzie się w Katowicach pierwsza wolna konwencja przedwyborcza. Organizatorami są dr Adam Wędrychowicz, znany gliwicki lekarz, były poseł Ruchu Odbudowy Polski Jana Olszewskiego i przyjaciel śp. Tadeusza Kukiza (ojca Pawła Kukiza) i znany działacz opozycyjny Zygmunt Miernik. Do udziału można się zgłosić przez sieć!

************

Uczestnicy Ruchu na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych!

WoJOWnicy Pawła Kukiza!

CZAS NA PRAWYBORY !

Od kilku tygodni obserwujemy proces marnowania  szans na naprawę Polski poprzez niejawną procedurę „wyłaniania” kandydatów na listy Komitetu Wyborczego Wyborców Kukiz’15.Trafnie zauważył nasz lider: „jak mam odgórnie wyłowić w całym kraju karierowiczów i farbowanych lisów, którzy udają antysystemowców od ludzi przyzwoitych ? – trzeba etyki i oddolnej transparentności!”.  

Nie stać nas na arogancję wobec wyborców, którą fundują PO-PiS wystawiając kandydatów arbitralnie, przykładowo: Grzegorza Schetynę w drugim końcu Polski, a Zbigniewa Ziobro na ostatnim miejscu w obcym okręgu wyborczym.

Najcenniejszym atutem naszego ruchu jest WIARYGODNOŚĆ -€“ trzeba jej strzec jak źrenicy oka.

Dlatego postanowiliśmy zaproponować sprawdzony m.in. w USA od 100 lat model przeprowadzenia prawyborów celem jawnego wyłonienia naszych kandydatów.

Pozwala to niezawodnie przesiać kompetencje, sprawdzić publicznie dokonania, życiorysy i program 99 procent kandydatów. Natomiast możliwy procent agentów i „przypadkowych potknięć  personalnych potknięć spadnie na brak czujności wyborców a nie na konto braku wiarygodności  Ruchu Pawła Kukiza czy całego obecnego 5-cio osobowego kierownictwa.

Wyłońmy w prawyborach  ludzi uczciwych, sprawdzonych i kompetentnych, którzy udowodnili swoją dotychczasową postawą, obywatelska odwagą oraz pracą w kampanii prezydenckiej, że są autentycznymi społecznikami i patriotami. Potrzebni są wiarygodni ludzie z realnym poparciem, którzy dla Polski podejmą wielkie wyzwania a nie tzw. „fachowcy” przyniesieni w teczce na plecach ludzi ideowych.

Pierwszą konwencję prawyborów JOW dla Komitetu Pawła Kukiza zorganizowaliśmy: 27 sierpnia 2015 r. (w czwartek) w Katowicach godz. 17.00, sala Klubu „Oko miasta” Rondo przy Spodku.

Rejestracja wyborców oraz sylwetki kandydatów na parlamentarzystów z listy KWW Kukiz’15  znajdują się na portalu www.jow-katowice.pl

Zapraszamy wszystkich działaczy referendalnych JOW i kampanii prezydenckiej do otwartej współpracy dla dobra Rzeczpospolitej!

dr Adam Wędrychowicz

 Zygmunt Miernik

 

Katowice, 20.VIII.2015 r.

Komentarze są zamknięte