Kukiz po wyborach przystępuje do tworzenia Ruchu JOW [komunikat]

Niezależna Gazeta Obywatelska5

Drodzy Przyjaciele! kukizorgJeszcze raz pragniemy Wam gorąco podziękować za wsparcie i oddane głosy.

Polska się przebudziła. Ponad 3 miliony Polaków opowiedziało się za pozytywną zmianą, za wprowadzeniem 460 JOW w wyborach do Sejmu. Okazało się, że Polska Potrafi, że Wy potraficie działać. 

Tego potencjału i tej wielkiej szansy na zmianę pokoleniową nie można zmarnować. Dlatego chcemy byście poszli dalej z nami, po Polskę dla Obywateli, nie politycznych klanów!

1.Nie tworzymy partii politycznej
Ne tworzymy partii politycznej, żadnych STRUKTUR, żadnych pełnomocników czy władz. To ma być oddolny Ruch Obywatelski, Ruch Pozytywnej Zmiany i Zdrowego Rozsądku, którego brakuje w polskim życiu publicznym.Wszyscy, którym leży dobro Polski na sercu niech czują się zaproszeni. Działamy razem, oddolnie w swoich małych Ojczyznach. Organizujmy się! W II połowie czerwca spotkamy się zgodnie z obietnicą w Lubinie!

2. Referendum i ruchJOW.pl
6 września odbędzie się ważne dla nas referendum, m.in w sprawie wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych. To dla nas Wielka Szansa na mobilizację i edukację naszych Rodaków w kraju i zagranicą. O tym jak ważna jest ta zmiana muszą dowiedzieć się wszyscy w Polsce. Dlatego polecamy rejestrację na stronie ruchjow.pl i współdziałanie w kwestii wygrania referendum. Zachęcamy do głosowania, TAK DLA JOW!

3. Regionalni przedstawiciele ds. kontaktów z mediami
W związku z tym, że wiele osób powołuje się teraz na Pawła Kukiza bez wiedzy i zgody, powołamy wkrótce osoby do kontaktów z mediami w danych Regionach. Informacje będą dostępne na stronie kukiz.org. Nasz przekaz musi być jasny i klarowny, walczymy przecież o zmianę ustrojową, więc przeciwnicy są bardzo mocni.

Wierzymy, że Razem uda nam się wygrać Polskę dla Obywateli, dla naszych rodzin, naszych dzieci i wnuków. Teraz. Musi nam się udać. Potrafisz Polsko!

Paweł Kukiz i Wasz Sztab

 1. gosia
  | ID: 8e53956b | #1

  nawet w tak błahej sprawie już się tworzy struktura he he
  nie da się nic stworzyć bez struktury, to zaprzeczenie istnienia
  członki spaja ciało
  dom tworzą mury
  mąkę spajamy za pomocą wody żeby był chleb

  najlepiej działają „organizacje”, gdzie hierarchia jest jasno określona:
  Kościół katolicki
  Harcerstwo
  Wojsko

  Kwestia tylko w służbie KOMU działa?

 2. gosia
  | ID: 8e53956b | #2

  Nasunęło mi się na myśl, ze ten wynik prezydenta Dudy 51,55% zawiera w sobie trzy takie same cyfry piątki

  ciekawie w Opoce na ten temat
  http://www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TB/echo-34-2009-liczby.html#

 3. Irena
  | ID: a02c9209 | #3

  Dobrze czyni p.Kukiz.Ma wszystko [email protected]

 4. | ID: 54b91d09 | #4

  Niestety żeby zmienić system i być w zgodzie z prawem trzeba ( do zmiany) być w tym systemie, a więc tworzyć struktury – chyba że czynna rewolucja (a takiej zadymy nie chcemy). Popierajmy te działania, bądźmy aktywni a powinno być nam lepiej. sajik

 5. Irena
  | ID: f15b6c1a | #5

  @sajik. witaj. Tworzyć struktury. Minimum 5 osobowe zespoły dla nauczenia się, co się mieści pod pojęciem JOW, bo większość społeczeństwa nie wie. Polecam artykuł w Nowinach Nyskich nr 22 pana Sanockiego Janusza.Aktywność jest niezbędna.Żadnych,…żadnych zadym. pozdrawiam

Komentarze są zamknięte