Janusz Kowalski zachęca wyborców Pawła Kukiza do głosowania na Andrzeja Dudę

Autor Obywatelski

Janusz_Kowalski (1)Polska potrzebuje dobrej zmiany. Polska potrzebuje Prezydenta RP, który nie wygraża milionom Polaków pięścią i obraża ich za poglądy. Polska potrzebuje Prezydenta RP, który będzie łączyć, a nie dzielić bo biało-czerwona jest tylko jedna. Takim Prezydentem RP będzie Andrzej Duda. Świetnie wykształcony doktor prawa, znający języki obce, były wiceministrer sprawiedliwości i współpracownik najlepszego Prezydenta III RP śp. Lecha Kaczyńskiego

, którego testament o odważnym modelu polskiej prezydentury silnego państwa w UE polityce będzie z pewnością realizować – uważa Janusz Kowalski, zastępca Prezydenta Opola.

Kampania wyborcza pokazała milionom Polaków, że Bronisław Komorowski zmarnował 5 lat w Pałacu Prezydenckim. Jego rola sprowadzała się tylko do podpisywania ustaw fatalnych 8-letnich rządów PO-PSL. Bronisław Komorowski zmarginalizował rolę Polski na arenie międzynarodowej – Polski brakuje i brakowało przy stole gdy Niemcy, Francja i Rosja decydowały o przyszłości naszego strategicznego sąsiada Ukrainy. Komorowskiego nikt o nic nie pytał. – mówi o zmarnowanej prezydenturze Kowalski.

– Andrzej Duda ma cechy męża stanu, który z godnościa będzie reprezentować majestat Rzeczpospolitej w kraju i za granicą. Bronisław Komorowski zaś jest synonimem aroganckiej, obciachowej i kompletnie nijakiej polityki, która niczego dobrego Polsce nie daje. Wybór 24 maja w najbliższą niedzielę jest prosty – Andrzej Duda.

Namawiam mieszkańców Opola – szczególnie tych którzy oddali głos na Pawła Kukiza w imię protestu przeciwko aroganckiej polityce Platformy Obywatelskiej – nie marnujmy szansy i wybierzmy dobrą zmianę dla Polski. Wybierzmy Prezydenta RP Andrzeja Dudę! – zapala do poparcia kandydata Prawa i Sprawiedliwości Janusz Kowalski, odpowiedzialny za sport i politykę społeczną w Opolu.

tk

Komentarze są zamknięte