6. Aukcja Sztuki Współczesnej w Opolu

Autor Obywatelski

6 ASW OpoleW sobotę 16 maja 2015 r. o godz. 16.00 w Opolu odbędzie się 6. Aukcja Sztuki Współczesnej. Atmosferę oraz klimat tego niezwykle ciekawego wydarzenia potęgować będą wnętrza Sali Kameralnej Filharmonii Opolskiej, w których będzie przeprowadzona aukcja.

Na 6. Aukcji Sztuki każdy zainteresowany będzie miał okazję nabyć  dzieła młodych polskich artystów, którzy zdobywają coraz większą popularność wśród kolekcjonerów i miłośników sztuki współczesnej.

Warto zwrócić uwagę na szereg ciekawych prac, stworzonych m.in. przez  takich twórców jak Stanisław Tomalak, Andrzej Fronczak, Katarzyna Rutkowska, Natalia Pastuszenko i wielu innych.  Wszystkie wybrane do udziału w aukcji dzieła odznaczają się oryginalnością, nieszablonowością tematów oraz  różnorodnością używanych środków malarskich.

Wydarzenie w Opolu będzie niezwykłą okazją, dającą możliwość obcowania ze współczesną sztuką, kreowaną przez naszych rodzimych artystów. Obrazy i rzeźby przez nich tworzone mogą stać się ciekawą i przykuwającą uwagę ozdobą domu, bądź pięknym prezentem, który zaskoczy niejedną osobę.

Wszystkich chętnych  zachęcamy do wzięcia udziału w tej interesującej imprezie artystycznej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, zaś cena wywoławcza każdego z dzieł zaczyna się już od 500 złotych. 50 specjalnie wybranych obrazów już można oglądać na stronie Domu Aukcyjnego DNA www.da.dnagallery.pl

Inf.pras

Komentarze są zamknięte