Paweł Kukiz zaprasza na wieczór wyborczy do hali widowiskowej w Lubinie

Niezależna Gazeta Obywatelska
Wieczór wyborczy Pawła Kukiza - plakatWszyscy pełnomocnicy w całej Polsce Sztabu Wyborczego i członkowie komisji Wyborczych Komitetu Wyborczego kandydata na prezydenta RP – Pawła Kukiza spotkają się na wieczorze wyborczym w Hali Widowisko-Sportowej w Lubinie. W programie przewidziany jest koncert Pawła Kukiza wraz z przyjaciółmi. Poniżej list skierowany do osób zaangażowanych w kampanię Kukiza.

Koleżanki i Koledzy, przyszedł czas by w dniu 10 maja 2015r. w godzinach 19:00-24:00 w hali widowiskowo-sportowej w Lubinie ul. Odrodzenia 28 B, podziękować Wam wszystkim za Wasze ogromne zaangażowanie, trud i pracę włożoną w kampanię wyborczą Naszego kandydata na prezydenta RP – Pawła Kukiza, wielkiego Patrioty i człowieka który od lat walczy, teraz wspólnie z Wami o godne życie Obywatela Polskiego we własnej Ojczyźnie.Dlatego chcielibyśmy Was wszystkich serdecznie uściska, podziękować i pogratulować Wam tego wielkiego sukcesu, jaki osiągnęliśmy w walce z tym nieludzkim systemem dla Narodu Polskiego.
Zapraszamy Was wszytskich do udziału w wieczorze wyborczym połączonym z koncertem Pawła Kukiza wraz z Przyjaciółmi. Będziemy mogli wspólnie cieszyć się i radować z osiągniętego sukcesu, a jednocześnie pokażemy całej Polsce, jak potężna siła wspiera Naszego kandydata na prezydenta RP – Pawła Kukiza. Zapraszamy Was wszystkich, Wasze dziecie, żony i całe rodziny do licznego udziału w tym wieczorze wyborczym, by wspólnie świętować ten sukces.
Liczymy na Wasz liczny udział !!!
Prosimy o rejestrację swojego udziału w wieczorze wyborczym Pawła Kukiza, na stronie internetowej: kukiz.org
link do wydarzenia na FB:
W imieniu Sztabu Wyborczego Pawła Kukiza zaprasza,
Piotr Rybak
Komentarze są zamknięte