MetLife Tour Kocham Rowerek 2015 także w Opolu

Niezależna Gazeta Obywatelska

PlakatMetLife Tour Kocham Rowerek w tym roku odwiedzi 12 największych miast w Polsce. Wydarzenie zostało wyróżnione Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego, a ogólnopolskie i lokalne media dbają, aby o wyścigu usłyszał każdy mały kolarz. Spotykamy się 16 maja o godz. 10.00 na ul. Pużaka (przy Miasteczku Ruchu Drogowego).

To rodzinna impreza w formie pikniku, podczas której najmłodsi uczestnicy (3-10 lat) w myśl idei fair play ścigają się na rowerach. Dzięki podziałowi na kategorie wiekowe i grupy trzyosobowe po każdym wyścigu na stopniach podium stają wszyscy zawodnicy i otrzymują nagrody. Z nami każde dziecko wygrywa! Tour Kocham Rowerek to nie tylko wyścigi. To zabawa połączona z nauką jak bezpiecznie poruszać się na rowerze.

Dlatego przygotowaliśmy różne atrakcje towarzyszące wyścigom. Zapraszamy do miasteczka drogowego, gdzie policjanci będą udzielać fachowych porad, a na torze przeszkód będzie można szlifować technikę poruszania się na rowerze. Nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, specjalnych pokazów sprzętu policyjnego i strażackiego, a także występów pluszowych maskotek.

Sponsorem tytularnym tegorocznej edycji Tour Kocham Rowerek jest MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji, które od lat wspiera działania promujące bezpieczeństwo szczególnie wśród najmłodszych. Troska o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci to jedna z wielu wartości, jakimi kieruje się MetLife w swojej działalności, a dowodem na to jest produkt Bezpieczne Dziecko – jedyne na rynku ubezpieczenie dla dzieci stworzone wspólnie z rodzicami. Więcej informacji na www.metlife.pl

Zapisz swoje dziecko już dzisiaj pod nr. tel.: 690-242-716 lub e-mail: z[email protected] (w temacie maila należy podać miasto).

W wyścigu mogą uczestniczyć dzieci w wieku 3-10 lat.

Warunek uczestnictwa to sprawny rower, kask rowerowy i zgłoszenie dziecka przez rodzica lub prawnego opiekuna.

Ilość miejsc jest ograniczona.

T

Komentarze są zamknięte