Kukiz o Korwinie-Mikke: „prawie jak Ruscy 17.09.1939”

Redaktor2

kukiz/zmieleni.plPo wczorajszej debacie prezydenckiej, która odbyła się w studio TVP, kandydat niezależny Paweł Kukiz na swoim profilu facebookowym napisał kilka zdań skierowanych do innego kandydata – Janusza Korwina-Mikke. Z tekstu wynika, że obaj kandydaci byli umówieni na współpracę, ale według Pawła Kukiza Janusz Korwin-Mikke zachował się podczas programu „prawie jak Ruscy 17.09.1939„.

Poniżej znajduje się cały wpis Pawła Kukiza.

To, co na „debacie” wykonał Pan Korwin-Mikke z JOW-ami…
Panie Januszu… Umów należy dotrzymywać. To PODSTAWA współpracy.
Ja rozumiem, gdyby Pan przed programem podzielił się ze mną swoimi wątpliwościami co do JOW-ów… A Pan z planszami, wykresami wcześniej przygotowanymi, z „przyczajki” wali w swojego najlojalniejszego sojusznika…
Przypominam Panu, ze w restauracji „Lotos” w Warszawie, w obecności Pańskiego syna, jeszcze przed wyborami omówiliśmy się, że tuż przed dniem wyborów ten z nas, który będzie miał niższy wynik sondażowy przekazuje głosy drugiemu. Potem zmienił Pan zdanie. I się nie sprzeciwiałem.
Na KAŻDYM spotkaniu z Obywatelami mówiłem, że nieważne na kogo zagłosują- ważne żeby na kandydata antysystemowego i zawsze Pana wymieniałem na pierwszym miejscu…
A Pan dołączył do chóru przeciwników JOW- sztandarowego dla mnie i ludzi, którzy mi zaufali postulatu. I to w takim momencie. Prawie jak Ruscy 17.09.1939.

Przecierpiałem Pańskie „opinie” na temat niepełnosprawnych, przymknąłem oczy na Pański stosunek do kobiet, starałem się załagodzić Pańskie „instynkty strzeleckie” na Śląsku…
Ale przesadził Pan. Pan jest nieobliczalny, Panie Januszu, a Polska jedyna na świecie. To zbyt wielki skarb aby ryzykować jego stratę naciąganym sojuszem.
Bogu dzięki jest Jacek Wilk, są Narodowcy i wiele innych grup dla których Polska stoi ponad pieniądzem i sławą.
Niech Pan przekaże swoje głosy komukolwiek. Ja ich nie chcę. Bez względu na to, jakie będą wyniki wyborów w Anglii.
Dla mnie SŁOWO to SŁOWO. Dla Pana narzędzie socjotechniki. A ja nie jestem politykiem w „klasycznym”, magdalenkowym rozumieniu polityki.
Czy Panu, tak po ludzku, nie wstyd?

mz

 1. Irena
  | ID: 9e558af4 | #1

  To zagrywka pana Janusza.Zobaczymy, co się teraz wykluje.Wprawdzie nie wiemy czy to rodak,czy szanuje żone,wiemy że ma kope muszek.

 2. Eleonora
  | ID: 924f0f69 | #2

  Panie Pawle!

  Czas wytrzeźwieć!

  Paweł Kukiz na lewackim kursie: popieram związki partnerskie

  Read more: http://www.pch24.pl/pawel-kukiz-na-lewackim-kursie–popieram-zwiazki-partnerskie,35562,i.html#ixzz3ZMy5jCqi

Komentarze są zamknięte