Ruch Kontroli Wyborów na Opolszczyźnie [zaproszenie]

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Urny wyborczeUprzejmie zapraszamy na spotkanie organizacyjne osób i przedstawicieli podmiotów pragnących tworzyć i wspierać Ruch Kontroli Wyborów Województwa Opolskiego.

Spotkanie organizacyjne oddziału opolskiego odbędzie się w piątek 13 marca o godz. 17.30 w siedzibie Opolskiego Stowarzyszenia Pamięci Narodowej przy ul. Luboszyckiej 1 a w Opolu.

Ruch Kontroli Wyborów – to ogólnopolska inicjatywa obywatelska mająca na celu koordynację wysiłków ludzi i organizacji gotowych zaangażować się w pracę na rzecz zapewnienia uczciwego przebiegu głosowania oraz liczenia głosów w wyborach prezydenckich, a potem parlamentarnych.

T

 1. Eleonora
  | ID: 08e2b4e5 | #1

  Mam nadzieję, że panowie ze Stowarzyszenia przypilnują wyborów, by już w I turze wygrał Andrzej Duda?

  ” Bo jak nie PIS, to co?”

  Bynajmniej wiemy komu pan prezydent będzie słuzył:

  „Mocne słowa Dudy w europarlamencie: Dzisiejsza Rosja nie ma nic wspólnego z demokracją

  Andrzej Duda rozpoczął swoje wystąpienie od wymienienia długiej listy nazwisk Rosjan, którzy sprzeciwili się Kremlowi i zginęli „w niewyjaśnionych okolicznościach”. Duda odwołał się do tragicznych śmierci m.in.: Anny Politkowskiej, Aleksandra Litwinienki, Natalii Estemirowej i Siergieja Magnickiego.

  – To tylko niewielki ułamek liczby tych, którzy zostali w ostatnich latach w sposób skrytobójczy zamordowani, czy też w dziwnych okolicznościach zmarli w więzieniu. Borys Niemcow zamordowany został pod murami Kremla, a zatem w strefie znajdującej się pod stałą kontrolą rosyjskich służb specjalnych. Czy w Rosji w ogóle jest demokracja?”

  Większość wymienionych to pracownicy ” zagranicznych fundacji” którzy pracowali na ich rzecz.
  Sorosa, Bierezowskiego i innych zbawców ludzkości.
  Oczywiście narodowości prawniczej, jakże by inaczej:)

Komentarze są zamknięte