NGO Zdzieszowice: Cezik wystąpi w MOKSiR

Niezależna Gazeta Obywatelska

CezikCeZik, czyli Cezary Nowak, urodził się w Gliwicach w 1985 roku. Od tamtej pory (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Do tej pory na kanałach You Tube „CeZik” oraz „KlejNuty” (sprawdź tutaj: www.youtube.pl/ascezik i tutaj: www.youtube.pl/klejnuty) opublikował kilkadziesiąt filmów. Najpopularniejsze zostały wyświetlone kilka milionów razy. Łącznie materiały CeZika doczekały się ponad 100 000 000 odsłon, co sprawia, że artysta jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w Sieci. Już 22.02 – Zdzieszowice – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji (ul. Powstańców Śląskich 7) – g. 19. Po udanej, debiutanckiej wyprawie solowej w, CeZik i jego KlejNuty wracają na trasę!

Kameralny Akt Solowy to zmaterializowana wersja CeZika, wypełniona muzyką i obrazem. Usłyszeć można wszystkie dotychczasowe produkcje, w specjalnie na tę okazję zaaranżowanych wersjach.
Nie znasz oryginałów?
Sprawdź tutaj: www.youtube.pl/ascezik i tutaj: www.youtube.pl/klejnuty

Pomimo iż akt jest solowy, CeZik sam na scenie nie jest. Śpiewa Krzysiu, gra Marcin Najman, Oksana tańczy dla niego, a publiczność wskakuje na scenę, by wziąć to k***a kurę. Nie wspominając już o chóralnym wyzywaniu CeZika od rowerowych elementów!

Czasem gitara zabrzmi jak kontrabas, a nieraz klawisze zmieniają się w saksofon. Nie brakuje również rytmicznie dudniącej perkusji. Jest też szajka, czyli CeZik z zastępem swoich bliźniaków!

Jeśli lubisz CeZika – przyjdź.
Jeśli nie lubisz – też przyjdź… może zmienisz zdanie ;)

Koncerty na FaceBooku: http://www.facebook.com/cezikfanpage/events

Twórczość CeZika:

POLAK PODBIJA BRYTYJSKI „MAM TALENT” – JAK CEZIK WKRĘCIŁ PÓŁ POLSKI? 7 MILIONÓW ODSŁON W TYDZIEŃ!

SZYDERSTWO ZE ŚPIEWANIA Z PLAYBACKU? PROSZĘ BARDZO!

TAK CEZIK ZABAWIŁ SIĘ Z HITEM DYSKOTEK. TEN KLIP W CIĄGU TYGODNIA OBEJRZANO 3 MILIONY RAZY! DO DZISIAJ DOCZEKAŁ SIĘ 7 MLN WYŚWIETLEŃ

JAKICH ANGIELSKICH HITÓW SŁUCHASZ W RADIU? SPRAWDŹ!

INTERNAUCI PISZĄ W SIECI O CEZIKU NAJGORSZE RZECZY, WIĘC TEN ZROBIŁ Z TEGO PIOSENKĘ

TAK ZAGRAŁ UTWÓR HEY NA NACZYNIACH KUCHENNYCH:

OTO SZAJKA CEZIKA (TEŻ JEST Z NAMI NA WYSTĘPACH):

TAK CEZIK ŚPIEWA OD TYŁU:

TAK ROZPRAWIŁ SIĘ Z KRZYSIEM IBISZEM:

T

Komentarze są zamknięte