Adam Kornacki z TVN Turbo na MOTO NIGHT Sale w Opolu 24-25 stycznia

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Kornacki AdamJuż w przyszłą sobotę 24 stycznia 2015 r. w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu rozpocznie się MOTO NIGHT SALE Salon Wyprzedaży Samochodów – jedyne wydarzenie motoryzacyjne na Opolszczyźnie . Do udziału zaprasza Automaster, Adam Kornacki z TVN TURBO, który będzie gościem niedzielnego dnia targów oraz Józef Cabała uczestnik rajdu Dakar. Na MOTO NIGHT SALE spotkają się wszyscy zainteresowani tematyką samochodów i branżą motoryzacyjną. Swoją ofertę zaprezentują dealerzy wielu marek samochodów, aut hybrydowych, producenci akcesorii motoryzacyjnych i odzieży. Będzie to najbogatszy wybór produktów moto w jednym miejscu. Moto Night Sale to doskonała okazja do porównania kilku modeli samochodów w jednym czasie. Podczas targów odbędzie się finał plebiscytu NTO „Odjazdowa Bryka” wraz z prezentacją nagrodzonych modeli.

W programie wiele atrakcji towarzyszących m.in.: offroad z Józefem Cabałą , pokaz DRIFT i Taxi Drift, Nocna Konkursowa Jazda Samochodem na OS prowadzona przez AUTOMASTER, moto konkursy z nagrodami , warsztaty ecodrivingu, pokazy aut rajdowych i zabytkowych, alkogogle, symulatory dachowania, symulatory zderzeń, uderzeń i wybuchu poduszki powietrznej, pokazy ratownictwa terenowego, zawody modelarzy RC z sekcji Automobilklubu opolskiego oraz 3X video mapping. 3D by Abuk Arabuk & Ufecki.

T

  1. Kolo
    | ID: fde5a35a | #1

    Nie wiem czy to do kornackiego dotrze ale musiałem to napisać.Zawsze lubiałem ogladać programy z jego udziałem,zawsze dopóki………..sie nie sprzedał!!!!!Jego reklama która leci od niedawna w RMF FM to jedna wielka żenada!!!Kornacki kiedyś byłeś kimś i miałem do ciebie szacun,teraz jesteś kolejnym sprzedawczykiem ,,za kase”””dla mnie jesteś żałosny,ot zwykły kolejny DUPEK!!!!!

Komentarze są zamknięte