Dobra wiadomość dla maratończyków i rajdowców samochodowych

Niezależna Gazeta Obywatelska1

Rajd Festiwalowy Opole [facebook] W czwartek 8 stycznia oficjalnie zostaną ogłoszone decyzje dotyczące podziału dotacji sportowych. To skutek ogłoszonego w zeszłym roku konkursu dla organizacji pozarządowych. – Jedno jest dziś pewne: pieniędzy w ramach trwającego konkursu na organizację imprez sportowych na pewno nie otrzymają Maraton Opolski i Rajd Festiwalowy. Dlaczego? Te 2 ważne imprezy zostaną bowiem wpisane do budżetu miasta Opola. Z Maratonu Opolskiego już jesteśmy dumni. Z samochodowego Rajdu Festiwalowego w którym niedługo mam nadzieję zobaczymy jak w przeszłości najlepszych polskich kierowców i polskich piosenkarzy – znowu będziemy dumni. W ten sposób rozpoczynamy realizację strategii budowy silnych sportowych eventów, które efektywnie będą promować markę „Opole” w następnych latach. – zapowiada Janusz Kowalski na portalu społecznościowym.

Wpisanie do budżetu Janusz_Kowalski (1)wiąże się z pewnym środkami, które pozwolą jeszcze bardziej sprofesjonalizować te imprezy na którymi można przez  cały rok pracować nie martwiąc się czy dostaną wystarczającą ilość pieniędzy w drodze konkursu.

  1. Realista
    | ID: 8d218bb5 | #1

    Mam nadzieję, ze skończy się lepiej, niż w 1992 i 93 roku, kiedy to rajd ten skończył się kompromitacją, a nawet (w 1992 r.) ofiarami.

Komentarze są zamknięte