Tadziu poza obietnicami nic nie może [infografika]

Niezależna Gazeta Obywatelska2

Jaki i Rol o TJTadeusz Jarmuziewicz sprowadził w czasie kampani wyborczej do Opola zastęp wiceministrów od rozwoju regionalnego, który mówił, że może pomóc opolskim inwestycjom, przez wiceministra środowiska, który mówił, że może pomóc budowie polderu koło Żelaznej, aż po wiceministra zdrowia, który obiecał Opolanom darmowe szczepienia przeciw pneumokokom.

Z tej okazji poseł Patryk Jaki zaproponował porozmawiać podczas konferencji prasowej pod Ratuszem o tym co najważniejsze w polityce tj. o wiarygodności. – Tadziu Jarmuziewicz był 7 lat wiceministrem i warto sobie przypomnieć – co wtedy mówił o pomocy opolskim inwestycjom – przypomina Jaki. Poseł przypomina kilka ciekawych cytatów z prasy oraz na tą okoliczność przygotował specjalną infografikę.

Tadziu nic nie mogęPatryk Jaki i Marcin Rol przypomnieli jedno z najsłynniejszych zdań wypowiedzianych dla prasy przez Jarmuziewicza. –  Mogę popytać w Warszawie – stwierdził  „Tadziu” zaskoczony jako ówczesny wiceminister infrastruktury dla NTO, gdy Tusk wycofał się z największej inwestycji pod Opolem wartej 11 mld zł. Gdyby nie akcja obywatelska „Tak dla Elektrowni Opole – Tak dla Śląska”, dziś Jarmuziewicz musiałby się chować przed mieszkańcami.

TK

  1. men1972
    | ID: 81aac6ca | #1

    Jak Jamruzewicz zostanie Prezydentem, to ludzie przesiądą się z autobusów do tramwajów.

    Tylko którędy ma przebiegać ta pierwsza linia tramwajowa, imienia Tadka Przekręta Jamruzewicza?

  2. ely
Komentarze są zamknięte