Targi Kids and Fun Expo w ten weekend w CWK Opole

Niezależna Gazeta Obywatelska

Belka rozowaW najbliższy weekend 8-9.11.2014 r. kolejne wydarzenie targowe organizowane przez Centrum Wystawienniczo Kongresowe w Opolu, tym razem zapraszamy na targi zabawek i artykułów dla dzieci Kids & Fun Expo.

Targi KIDS & FUN EXPO to jedyna impreza w regionie skierowana do rodziców spodziewających się dziecka oraz tych z pociechami w wieku od niemowlaka po wiek wczesnoszkolny. Skupiając w jednym miejscu przekrój wystawców związanych z branżą dziecięcą wydarzenie stanowi odpowiedź na zróżnicowane potrzeby rodziców w regionie. Gościem specjalnym Targów będzie Dorota Zawadzka Super Niania.

KIDS & FUN EXPO to nie tylko przegląd najnowszej oferty skierowanej do rodzin z dziećmi, ale również źródło rzetelnej wiedzy dla rodziców, a dla ich pociech dwa dni dobrej zabawy. W programie m.in. wykłady dotyczące wychowania, rozwoju i zdrowia dziecka, spotkania z ekspertami, zajęcia z animatorami oraz warsztaty edukacyjne dla dzieci w różnym wieku. Czekamy na Państwa 8 i 9 listopada 2014 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu, które na ten jeden weekend przemieni się w krainę dzieci. Na niedzielę przygotowaliśmy także m.in. MAŁĄ AKADEMIĘ PIOSENKI z SAMBOREM DUDZIŃSKIM w roli głównej.

Link do wydarzeń towarzyszących targom:  http://kidsandfun.cwkopole.pl/wydarzenia-towarzyszace

tk

Komentarze są zamknięte