Przewodnik po strategiach i technikach lewicowej demoralizacji

Niezależna Gazeta Obywatelska

Pułapki poprawności politycznejWe współczesnym świecie nie da się uciec od konfrontacji z lewicową demoralizacją. Lewica by zagwarantować sobie tyrańską władze dąży do zniszczenia wszelkich struktur naturalnej samoorganizacji ludzi (rodzin, religii, narodów, kultury). Do walki o przetrwanie potrzebna jest broń i amunicja. Z racji, że polem współczesnej wojny jest sfera kultury, to bronią jest informacja. A magazynem broni i amunicji dla wszystkich, którzy nie chcą stać się ofiarami lewicowego terroru jest jest kompendium wiedzy o lewicowej demoralizacji – praca Moniki Kacprzak „Pułapki poprawności politycznej” wydane dwa lata temu przez wydawnictwo von borowiecky.

W pracy „Pułapki poprawności politycznej” czytelnicy znajdą bardzo szczegółowe informacje o zjawisku politycznej poprawności, korzeniach lewicowej demoralizacji, ideach Karola Marksa, Antonio Gramsciego, György Lukács, szkoły frankfurckiej, Maxa Horkheimera, Herberta Marcusea, neomarksistów, pokolenia 68 w USA i Francji, Benjamina Spocka, Margaret Mead, Wilhelma Reicha, Alfreda Kinseya, feministek, zwolenników aborcji, akcji afirmatywnej,

Monika Kacprzak w swej książce opisała też techniki i strategie lewicowej demoralizacji. W tym sztuczne wykreowanie mniejszości, zmienianie znaczenia słów, szerzenie demoralizacji, walka z katolicyzmem, narzucanie nowej lewicowej tożsamości, seksualizacja wszelkich aspektów życia.

Na stronach „Pułapki poprawności politycznej” czytelnicy znajdą wiele przykładów i opisów procesów demoralizacji przeprowadzonych przez lewice na forum globalnym, europejskim czy w Polsce.

Autorka nie dość że niezwykle klarownie i merytorycznie opisała zagadnienie lewicowej demoralizacji, to potrafi bardzo przystępnie przybliżać tę tematykę w swoich wystąpieniach, dla tego warto sięgnąć nie tylko po książkę ale i zapoznać się z zapisami video jej wystąpień.

Jan Bodakowski

Komentarze są zamknięte