NGO Gliwice: Jutro Krzysztof Feusette. Za tydzień Wojciech Sumliński

Niezależna Gazeta Obywatelska

Centrum_edukacyjne w GliwicachGliwicki Klub Frondy zaprasza już jutro, 8 października o godzinie 17:30 do Centrum Edukacyjnego im. Jana Pawła II na spotkanie autorskie z dziennikarzem W Sieci – Krzysztofem Feusette, który przedstawi swą ksiażkę Alfabet Salonu. Autor opisuje osiemdziesięciu najważniejszych dziennikarzy Frontu Jedności Przekazu zwanego Salonem.

Polonia Christiana i Rebelya Śląska zapraszają w poniedziałek 13 października o godzinie 17:30 do Centrum Edukacyjnego im. Jana Pawła II na spotkanie autorskie z Wojciechem Sumlińskim p/t Święci III RP a Święty (niebawem) Jerzy Popiełuszko. Prelegent zaprezentuje swoją najnowszą książkę Lobotomia 3.0 – 30 lat holokaustu prawdy o JEGO śmierci.

Civitas Christiana zaprasza w środę, 15 października o godzinie 18:00 do Centrum Edukacyjnego im. Jana Pawła II na wykład p/t Gender, czyli pułapka intelektualna, który wygłosi dr Małgorzata Jaszczuk – Surma. Pani doktor, w swoim wystąpieniu, będzie chciała przedstawić sprzeczności ideologii gender z etyką cywilizacji zachodu i kulturą klasyczną, mogące prowadzić nawet do biologicznych zagrożeń gatunku ludzkiego.

Zapraszamy do czytania:

Dwa artykuły o podejściach do zalegalizowania kazirodztwa, które pokazują, że za wypowiedź o potrzebie dyskusji na ten temat prof. Hartman wyleciał nawet z Twojego Ruchu, natomiast minister Fuszara, która to samo glosi od dawna – ma się dobrze w rządzie PO. To będzie pomocne dla tych, którzy sie łudzą, że PO to coś innnego niż TR. Róznica jest taka, że TR krzyczy o potrzebie zniszczenia Kościoła i normalnej rodziny, a PO to realizuje. Czytaj: tu i tu

O sprawie Profesora Kieżuna oskarżanego o agenturalność.

Bardzo prosimy o wsparcie finansowe naszych działań.
Konto: Gliwicka Fundacja Społeczna
45 1240 1343 1111 0010 2213 8092.
Więcej w zakładce Wsparcie-kontakt

Do zobaczenia!

Marek Waniewski

www.fronda.gliwice.pl
www.trydencka.gliwice.pl

Aby zrezygnować z naszego newslettera – prosimy nas powiadomić odpowiadając na tego maila.

T

Komentarze są zamknięte