Małgorzata Todd: Bezpieczny wróg

Niezależna Gazeta Obywatelska2

Todd MałgorzataCzy istnieje w przyrodzie takie zwierzę, jak wróg bezpieczny? Tak, ale pod warunkiem że jest to wróg zastępczy, czyli straszak po prostu. Dobrze jest sobie uświadomić, kto jest naszym największym wrogiem działającym bezwzględnie i podstępnie zarazem. Jest nim „Stronnictwo Rusko-Pruskie”. Działa jak spójny organizm i nie da się być tylko po jednej z jego stron. Takie tam niby-podziały służą jedynie zamydleniu oczu. Jedyną realną siłą mogącą powstrzymać naszego śmiertelnego wroga są Stany Zjednoczone. Stąd zmasowany atak propagandowy w tym właśnie kierunku. I tu na arenę wkraczają nieśmiertelni bojownicy z Żydami stawiając znak równości między tą nacją, a USA. Nacją, o której powiedziano już wszystko i można już jedynie powielać to, co zostało ujawnione wcześniej. Jaki więc jest cel odgrzewania starych kotletów? A no taki, że nie przestają smakować.
Nagonka na Żyda niezmiennie przynosi korzyści. Odwraca uwagę od aktualnych problemów, niejako je nawet usprawiedliwia i każdego oponenta można nazwać Żydem, a przy zmianie kursu antysemitą. Jesteśmy jak dzieci, którym można pokazywać stale tę samą zabawkę dla odwrócenia uwagi.
Proponuję zająć się faktami dziejącymi się tu i teraz, na naszych oczach. Podsumujmy działania „naszego” rządu. W załączniku jest sprawozdanie z dokonań premiera, pora zająć się rejestrowaniem zasług prezydenta. Czekam na propozycje.
Pozdrawia i do następnej soboty.
Małgorzata Todd

www.mtodd.pl lub http://sklep.mtodd.pl

Załączniki:
1) Odcinek 69. „Lekcji pokera”.
2) Apel – każdy z Państwa może ten apel podpisać. Prócz imienia i nazwiska można też podać tytuł, funkcję oraz przynależność do jakiejś organizacji. Jeśli nie udaje się dopisać bezpośrednio w załączniku, to wystarczy treść przekazać pocztą zwrotną na mój adres.
3) Dokonania Tuska.
4) Polecam: nagranie poniższego tekstu.
5) Komentarz do poprzedniego felietonu (ad. Sekty polityczne 37/2014 (168)).

Z pamiętnika
Młodej Rosjanki
Fragment 1

Ach, ten Władimir Władymirowicz! Co my byśmy bez niego zrobili? Dzięki niemu teraz każdy Rosjanin może poczuć się jak prawdziwy bohater. Wystarczy nie jeść owoców, mięsa i mleka, żeby udowodnić, że ten podły Zachód nic nam nie zrobi.
Naplewać na krawać, na połu możno spać.*) Oni tego nie rozumieją. Nie rozumieją rosyjskiej duszy. Zupełnie jakby nie wiedzieli, że możemy ich wyzwolić jeszcze raz z tych ich burżuazyjnych zachcianek, tych samochodów ze wszystkimi bajerami i w ogóle przynieść im wolność. Ale my im pokażemy na czym polega prawdziwa demokracja. Wyzwolimy ich raz jeszcze.
Oni najwyraźniej zapomnieli jak to się robi. A my pamiętamy. Ktoś opowiadał mi taki ichni dowcip z czasów zimnej wojny. Dlaczego wojska radzieckie weszły do Czechosłowacji? Bo je zaproszono. A dlaczego nie wychodzą? Bo szukają tego, który je zaprosił. Każdy mysi przyznać, że to głupi żart. Dlatego teraz nie czekamy na zaproszenia. Nasz Władimir Władymirowicz sam wie co ma robić.

*) Po co łóżko? Spać przecież można na podłodze.

Dokonania Tuska.jpeg
~28 KBPokaż Pobierz

Tk

 1. Eleonora
  | ID: 150d8517 | #1

  Ależ teksty tej pani są głupiutkie!

  Aż zastanawiam się czy szanowna redakcja umyslnie wkleja te głupoty by odstręczyć swoich czytelników od NGO?!

  „Nagonka na Żyda niezmiennie przynosi korzyści. Odwraca uwagę od aktualnych problemów(…)”
  Niech pani Tod, skoro mówi o zagrożeniach ze strony Stronnictwa Ruskiego wymieni zagrożenia ze strony przywołanych tutaj zydów, oczywiście niczego niewinnych?
  Kto od nas żąda forsy na tzw ” odszkodowania”
  Czyje banki zniszczyły i niszczą nadal naszą nieistniejącą już prawie gospodarkę, Putina czy Goldman- Sachs i inne Wartburgi?!
  Ile kamienic bezprawnie oddano tzw spadkobiercom?
  Pani Tod zacznie pisać poważnie i o powaznych sprawach, a nie uprawiać propagandę na miarę Gebelsa.

  Polecam:

  o kamienicach:

  http://www.bibula.com/?p=18967

  i o ruskich agentach:))

  http://www.pch24.pl/i-ty-mozesz-zostac-ruskim-agentem–czyli-fronda-na-tropie,25517,i.html

 2. Eleonora
  | ID: 150d8517 | #2

  admin w akcji?!

Komentarze są zamknięte