Sędzia w Nysie spotykał się z stroną w prowadzonej sprawie

Niezależna Gazeta Obywatelska3

Sad Rejonowy [Nysa.fm]Prezes Sądu Rejonowego w Nysie zawiesił sędziego Romana Bogdanowicza, bohatera nagrań, które ujawniło lokalne Radio Nysa.

Jak wynikało z nagrań, sędzia wydziału rodzinnego umawiał się na spotkania z kobietą – stroną prowadzonej przez niego sprawy sądowej. Podczas tych spotkań szczegółowo ustalał treść wyjaśnień, które miała składać nysanka.

Sędzia podpowiadał konkretne odpowiedzi i tłumaczył, czego kobieta nie powinna mówić, sugerował także wysokość alimentów, które może zasądzić.

Screen Nto W związku z treścią materiałów dziennikarskich dotyczących postępowania sędziego wydziału rodzinnego, Rzecznik Prasowy Sądu Okręgowego w Opolu zawiadamia, że Prezes Sądu Rejonowego w Nysie, na podstawie art. 130 § 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 – Prawo o ustroju sądów powszechnych zarządził z dniem 10 września 2014 r. natychmiastowe odsunięcie sędziego Romana Bogdanowicza od czynności i zawiadomił o tym Sąd Dyscyplinarny – Sad Apelacyjny we Wrocławiu. Sąd Dyscyplinarny rozpozna sprawę zawieszenia sędziego w terminie 30 dni.

so, tk

 1. | ID: a7c5cdfa | #1

  AFERA TAŚMOWA – ZAPOWIEDŹ TRAGICZNYCH WYDARZEŃ
  http://urbietorbi-apocalypse.net/2014-06-29.pl.html

 2. Realista
  | ID: 8ee2aa7b | #2

  Powiedz jaki związek Twój link ma z powyższym artykułem?

 3. Irena
  | ID: 8f5dac41 | #3

  Wiecej takich decyzji,to wymiar sprawiedliwości będzie prawdziwym wymiarem sprawiedliwości, nie tylko w pięknej Nysie.

Komentarze są zamknięte