2 tys. balonów poszło w niebo?

Niezależna Gazeta Obywatelska5

Arkadiusz Wiśniewski– Na terenie byłej fabryki FSO-POLMO, który obecnie należy do miasta, można stworzyć centrum usług biznesowych – kompleks budynków biurowych, które mogłyby w przyszłości być zagospodarowane przez inwestorów z branży BPO – outsourcingu procesów biznesowych. Dzięki postaniu takiej dzielnicy usług dla biznesu w Opolu może powstać ponad 2000 miejsc pracy. –  twierdzi Arkadiusz Wiśniewski, bezpartyjny kandydat na prezydenta Opola. Dziś na konferencji prasowej na tym terenie wypuszczono symboliczne 2 tys. balonów z imionami, które mają symbolizować powstałe nowe miejsca pracy. Głos na konferencji zabrali poseł Patryk Jaki, który przypomniał, że pozostali kandydaci Tomasz Garbowski i Tadeusz Jarmuziewicz tylko potrafią „gadać” oraz Witold Zembaczyński, zachęcał do powrotu z emigracji Opolan. Więcej o pomyśle można zobaczyć tutaj oraz relacja z eventu.

tk

 1. Irena
  | ID: 513b34d5 | #1

  Dwa tysiące balonów kosztowało dwa tysiące złotych. czyli 400 bochenków chleba mozna kupić i nakarmic dzieci lub emerytow.
  Kandydat jest rozrzutny.Już rzadził, czyli politycznie skażony.Nic nowego nie wniesie w rozwój pieknego miasta.Tylko pan Gabor ma trzeżwy umysł i chęci do działania.Tutaj trzeba pracowitego kandydata a nie leniwej gaduły.

 2. Dariusz
  | ID: 44eeba0d | #2

  Proszę ile można pieprzyć o tym co można zrobić i jeszcze opierać na tym swoją kampanię. Nie mam pojęcia kim jest Pan Arkadiusz, ale sądzę, że byłby o niebo bardziej wiarygodny, a kto wie, może mógłby nawet liczyć na głos więcej, gdyby powiedział tylko o tym, co już zrobił niż przedstawiał wizje i deklarował się co mógłby w przyszłości. Sorry, taki mamy klimat, to już było.

 3. Złodzieje z SLD
  | ID: 1e4232d8 | #3

  Największe złodzieje są w SLD. Pan Kwiatek coś o tym wie bo swego czasu pogonił to towarzystwo i rozpieprzył cały układ korupcyjny w Opolu. Precz z tym!

 4. Anonim
  | ID: 46133b17 | #4

  Ten chłoptyś Wiśniewski, to jedna wielka kompromitacja – kunktator, zwolennik PO, karierowicz. Układny i kompromisowy. Na pewno nie narazi się układowi dawnych komuchów, przeciw któremu nigdy nie występował, a nawet dawał wyraźne sygnały, że rozliczanie się ze skompromitowanym systemem go nie interesuje. Człowiek małego formatu, któremu zależy na własnej karierze. Będzie posłuszną marionetką w rękach tych, którzy „trzymają” kasę i władzę w mieście.

 5. Irena
  | ID: 9ce23ef4 | #5

  @Dariusz.Witaj.Mądrze podszedłeś do tematu,Powinien sie kazdy kandydat zaprezentować TU i TERAZ..!! Pokazać co zrobił. Wizje przyszłościowe to do wróżbity Macieja. Należy calkowicie zmienić skład rady miejskiej, niektórych urzędników no i postawić na sprawdzonego,uczciwego kandydata na prezydenta miasta Opola.Czego serdecznie zycze mieszkańcom. Ja wierze w moc…modlitwy, wiec sie pomodle.pozdrawiam.

Komentarze są zamknięte