Watach 2014 już za nami. Dla nieobecnych ponad 7 godzinna wideorelacja!

Niezależna Gazeta Obywatelska2

Watacha 2014Zlot młodzieży patriotycznej WATAHA 2014 już za nami. W Chmielnie koło Kartuz w dniach 25 -27 lipca spotkać można było szeroką ławę zacnych artystów, naukowców, dziennikarzy, polityków. Wśród zaproszonych gości byli: Antoni Macierewicz, Krzysztof Wyszkowski, Anna Fotyga, prof Piotr Gliński, prof Andrzej Zybertowicz, prof Sławomir Cenckiewicz, Tomasz Sakiewicz, Piotr Lisiewicz, Cezary Gmyz, Andrzej Potocki, Ewa Stankiewicz, Glen Jorgensen, Katarzyna Pawlak, Janusz Śniadek, Anna Sikora, Małgorzata Gosiewska, Paweł Piekarczyk, Andrzej Rosiewicz i Maleo Reggae Rockers.

W programie dyskusje o Polsce, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje książek i filmów, koncerty, zawody sportowe i ognisko. Wstęp był wolny. Wśród Opolan był niezawodny Józef Gorzkowski z kamerą. Wrócił do Opola z siedmioma godzinami nagrań rozmów, która można zobaczyć na NGO. Dla tych co nie mogli pojechać to nie lada gratka. Stąd chętnych zachęcamy do oglądania. Poniżej harmonogram jaki zaplanowali organizatorzy może zorientować kto po kim występował i odnaleźć swoich ulubieńców.

red

PROGRAM (za Niezalezna.pl)

Piątek, 25 lipca
20.00
Otwarcie zlotu
20.30
Spotkanie z Anną Fotygą. Tematem spotkania będzie bezpieczeństwo Polski i Europy.
22.00
Ognisko i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych

Sobota, 26 lipca
11.00
Polska po taśmach. Dyskusja z udziałem Andrzeja Zybertowicza, Cezarego Gmyza, Sławomira Cenckiewicza oraz Krzysztofa Wyszkowskiego
14.00
TU 154 i MH17. Czy dochodzenie do prawdy o tragedii w Donbasie pomoże wyjaśnić Smoleńsk.
Glen Jorgensen i Ewa Stankiewicz.
16.00
Koncert Andrzeja Rosiewicza
19.00
Kto kogo i po co nagrywał oraz czy będą wcześniejsze wybory. W dyskusji udział wezmą Anna Sikora, Małgorzata Gosiewska, Andrzej Potocki, Andrzej Zybertowicz.
21.00
Koncert Pawła Piekarczyka
Ognisko
Wypuszczenie w niebo 96 lampionów

Niedziela, 27 lipca
10.30
Zbiórka i wymarsz na Mszę Św.
11.00
Msza Św. w kościele Św. Apostołów Piotra i Pawła w Chmielnie
13.00
Rozmowy o Polsce. W dyskusji udział wezmą Witold Gadowski, Marek Chodakiewicz, Piotr Gociek, Andrzej Zybertowicz
15.00
Koncert Maleo Reggae Rockers
Zakończenie zlotu

Wstęp wolny. Uczestnictwo w zlocie, pole namiotowe, miejsce parkingowe darmowe. Uczestnictwo we wszystkich spotkaniach dyskusyjnych i Mszy Św. obowiązkowe.

Antoni Macierewicz i Tomasz Sakiewicz zapowiedzieli swój przyjazd, jednakże na chwilę obecną nie mogliśmy ustalić terminu spotkania.

  1. Irena
    | ID: 470932f1 | #1

    Tematy trudne.Ciekawa dyskusja.Wprawdzie tylko 3 godziny ogladałam,do pozostalych wróce.Z przyjemnoscia słucha sie m.in.pana profesora Zybertowicza,pana Gmyza no i panie jw.w artykule.Dzieki Dobrego dnia dla redakcji @NGO

  2. z Niemodlina
    | ID: 126a3747 | #2

    Prawdziwa Polska oszołomom pokazała w Kostrzynie, bez nienawiści, z szacunkiem do każdego i hasłem PIEPRZYĆ PUTINA. Ale organy Hofmana tego nie zrozumieją.

Komentarze są zamknięte