Piłka: Osoby damagające się zabicia dziecka z in vitro powinny zwrócić dofinansowanie

Niezależna Gazeta Obywatelska2

Marian PiłkaDziecko, którego zabicia odmówił prof. Chazan, było poczęte metodą in vitro. Jest to metoda finansowana z budżetu państwa i ma na celu doprowadzenie do urodzenia dziecka przez pary mające problem z poczęciem. Pomijając fakt czy to jest dopuszczalna moralnie metoda poczęcia dzieci, domaganie się zamordowania dziecka poczętego w ten sposób, oznacza sprzeniewierzenie się celom, jakie państwo stawia finansując ten projekt.

Oznacza bowiem wyłudzenie pieniędzy niezgodnie z celami, jakie państwo postawiło finansując zapłodnienia pozaustrojowe. Wyłudzenie pieniędzy na zapłodnienie in vitro, a następnie domaganie się uśmiercenia w ten sposób poczętego dziecka, jest działaniem przestępczym i jako takie powinno być ścigane z urzędu.

Osoby korzystające z finansowanej przez państwo metody in vitro i później domagające się zabicia własnego poczętego w ten sposób dziecka, nie tylko powinny zwróć koszty zapłodnienia poza ustrojowego, ale także odpowiedzieć karnie za próbę wyłudzenia finansowania niezgodnego z celami państwowej polityki.

Marian Piłka
historyk, wiceprezes Prawicy Rzeczypospolitej

  1. Irena
    | ID: aff99ac2 | #1

    Zgadzam sie z Autorem. Zwrot za sfinansowanie in vitro plus koszty aborcji plus kara za wyłudzenie finansowania za niezgodnego z celami państwowej polityki. W sumie, to ja w wyroku widziałabym posadzenie w celi na 25 lat.Trudno,jak człowiek nie umie zyć, i nie chce sie nauczyć,….

  2. Rafał
    | ID: 0a94c8de | #2

    Zgadzam się w 100% Tusk zamiast nasze pieniądze przeznaczać na ratowanie życia ludzkiego w śmiertelnych chorobach finansuje lobby in vitro Tusk to zwykły przestępca. Który zostanie postawiony przed Trybunałem Stanu i nawet ucieczka do urzędów Unii Europejskie mu nie pomoże. Przyjdzie PiS i zrobi porządek z darmowym finansowanym przez Polaków in vitro Ludzi ratować przed śmiercią a nie pompować kasę w spółki in vitro Bezpłodność to nie śmiertelna choroba Dziecko jest darem a nie towarem

Komentarze są zamknięte