Kampania Razem dla Opola ze wsparciem Ratusza?

Autor Obywatelski1

logo_rdoChoć wybory samorządowe odbędą się dopiero w połowie listopada, kampania wyborcza nabiera już rozpędu. Szczególnie aktywne jest ostatnio stowarzyszenie Razem dla Opola, najpierw zasypując miasto ulotkami, w których radni oraz kandydaci RdO do rady miasta  przedstawiali wyborcom siebie, prezentując przy okazji dokonania stowarzyszenia w kończącej się kadencji; teraz zaprasza opolan na spotkania w związku z inicjatywą powołania nowych rad dzielnic w mieście.

W różnych miejscach w Opolu można spotkać takie ogłoszenia:

 rdo_n

To powyższe zostało powieszone na drzewie, koło przystanku autobusowego na ul. Kołłątaja. Na spotkanie zaprasza Krzysztof Drynda, ale uczestniczyć w nim będzie również kandydat Razem dla Opola na prezydenta miasta – Marcin Ociepa.

W ubiegłym tygodniu Ociepa zapowiedział rewolucję w funkcjonowaniu rad dzielnic, których jego zdaniem powinno być więcej, choć w tych które istnieją trudno skompletować aż 15 osobowy skład, bo kompetencje rad są bardzo ograniczone. Teraz zaprasza na spotkanie organizacje, które odbędzie się … w Ratuszu.

Ale w prowadzeniu kampanii wyborczej Razem dla Opola może liczyć nie tylko na wsparcie Ratusza. Przychylnym okiem na działania RdO patrzy również Straż Miejska,  nie reagując na wieszane w miejscach niedozwolonych, m.in.: na drzewach, plakaty.

red

  1. Anonim
    | ID: 34c9998b | #1

    Ociepa – karierowicz i polityczna miernota specjalizuje się wyłącznie w nagłaśnianiu i propagowaniu własnej osoby.

Komentarze są zamknięte