Do Sejmu trafi 200 tys. podpisów przeciwko edukacji seksualnej

Autor Obywatelski2

800px-Sejm_RPPrawie 200 tys. podpisów pod inicjatywą ustawodawczą „Stop pedofilii”, która ma na celu ochronę dzieci przed demoralizującą edukacją seksualną, zostanie już jutro, 2 lipca br., złożone w Kancelarii Sejmu.  

Inicjatywa „Stop pedofilii” to zdecydowana kontra wobec inicjatywy aktywistów homoseksualnych, którzy chcą rozwijać współpracę z resortem edukacji w zakresie otwierania szkół na tzw. seksedukację dzieci. Podejmowane są próby wprowadzenia do szkół nowego obowiązkowego przedmiotu: wiedza o seksualności człowieka, który odpowiadałby standardom wytyczonym przez Światową Organizację Zdrowia (WHO).

– Zagrożenie polskich dzieci demoralizującą seksedukacją na wzór zachodni jest coraz bliższe. Kolejnym krokiem będzie potraktowanie pedofilii jako „orientacji seksualnej”. W Badenii-Wirtembergii pedofile jawnie domagają się dostępu do szkół – podkreślił w rozmowie z NaszymDziennikiem.pl Mariusz Dzierżawski, członek Fundacji PRO – Prawo do Życia.

Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii” w projekcie zmian kodeksu karnego proponuje wprowadzenie zapisu: „Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2” oraz „Tej samej karze podlega, kto publicznie propaguje lub pochwala podejmowanie przez małoletnich poniżej lat 15 zachowań seksualnych lub dostarcza im środków ułatwiających podejmowanie takich zachowań”.

Jutro o godzinie 12.00 przed Sejmem odbędzie się konferencja prasowa Fundacji PRO – Prawo do Życia, po której nastąpi złożenie podpisów w kancelarii Sejmu.

Tekst zamieszczono na : „Nasz Dziennik”

G.K

 1. z Niemodlina
  | ID: 3868e254 | #1

  Jestem przeciw edukacji seksualnej, gdyby rodzice mojego imiennika z tego forum ją przeszli, nie urodziłby się Adaś z Niemodlina i 99,9% czytelników tego portalu.

 2. z Niemodlina
  | ID: f1cb4833 | #2

  @z Niemodlina

  :) zabawny jesteś……

Komentarze są zamknięte