Pasierbiewicz: Ja pitolę! Kto nami rządzi?

Niezależna Gazeta Obywatelska2

Krzysztof PasierbiewiczTygodnik WPROST właśnie opublikował taśmy z nagraniami ewidentnie zaświadczającymi, że polskie państwo znalazło się w kompromitującym władzę kryzysie polityczno-gospodarczym, który jest wynikiem rozpisanego na role gangsterskiego thrillera. Wierzyć się nie chce, ale ci skur…ele przy kotlecie schabowym decydowali w karczmie o losie polskiego państwa („W Tyńcu, w gospodzie „Pot Lutym Turem…” jak pisał Henryk Sienkiewicz – przyp. red.). K…wy i ch…je latały w powietrzu, a mości panowie pożal się Boże „elita” zadowoleni z siebie rechotali, jak menele spod budki z piwem rozdając pod stołem znaczone karty.

Bohaterami afery już nazwanej polskim Watergate są najwyższe osobistości w państwie, prezes NBP, minister spraw wewnętrznych i wielu innych urzędników państwowych i polityków najwyższego szczebla.
Wszyscy pytają, gdzie jest premier krytycznie zagrożonego państwa, a rzeczony bobasek udał się na weekend i wystukał paluszkiem na twitterze, że ustosunkuje się do sprawy w poniedziałek.
Więc Polakom pozostaje tyko mieć nadzieję, że ten nieodpowiedzialny i strusiowato nielotny fircyk, który opuścił Polaków w krytycznym dla bezpieczeństwa państwa momencie w poniedziałek już nie będzie premierem.

Krzysztof Pasierbiewicz

  1. Irena
    | ID: f95fbb89 | #1

    Kto nami rządzi??????????????????????????????????

  2. ely
    | ID: 14441476 | #2

    Ten kto od 7 lat grube miliony pieniędzy na reklamy przekazywał do swoich mediów TVN, GW .Tam miał zapewnioną propagandę i zapewnioną niszczenie opozycji , nie brudząc swoich rąk. Usłużne media robiły to za nich. A tu mafia gdańska potężniejsza od prószkowskiej , język mafiozów !!!!!!!!!! Rządy PO bez żadnej kontroli od 7 lat. Ciekawe jak nowa ekipa z technicznym premierem obejmie rządy i sporzadzi bilans: aktywa i pasywa, co sie okaże. Narazie tylko w kolejach śląskich w bilansie figurowały 4 sklady pociągów, wza które zapłacono, w realu ich nie ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarze są zamknięte