Czy Niemcy finansowali partię Tuska?

Niezależna Gazeta Obywatelska23

CDU TUSKW najnowszym numerze tygodnika „Wprost” przeczytać możemy o kulisach początku działalności politycznej premiera Donalda Tuska. Jego były partyjny kolega Paweł Piskorski informuje, że początki działalności KLD były finansowane przez niemieckich chadeków.

Można tylko w takim przypadku przytoczyć Jacka Kurskiego i „dziadka z Wermachtu”…

To były pieniądze w gotówce, które działacze KLD wymieniali w kantorach na złotówki w Warszawie — mówi były prominentny polityk zarówno Kongresu Liberalno-Demokratycznego (sekretarz generalny i wiceprzewodniczący partii) jak i jej późniejszej emanacji – Platformy Obywatelskiej. Piskorski ujawnia tajny świat Tuska. Pożyczka na mieszkanie i samochody od biznesmenów. Plastikowe torby pełne pieniędzy — czytamy w zapowiedzi do cover story „Wprost”.

To jest bardzo bezpieczne uderzenie tygodnika. Każdy, kto choć trochę interesuje się polityką, zdaje sobie sprawę w jaki sposób sfinansowana została Platforma Obywatelska. Gen. Czempiński gdy tylko ujawnił troszkę tajemnicy partii rządzącej – natychmiast został przewieziony w kominiarce przez ABW na drugi koniec Polski.

Oczywiście doniesienia przedstawiane przez tygodnik są ciekawe, ale mówi o nich głównie Paweł Piskorski, który bardzo chce wrócić do polityki. Piskorski jest uważany za jednego z polskich politycznych spin doctorów, ma doskonałe znajomości w mediach, nie dawno wydał książkę, bo koniecznie chce się dostać do Parlamentu Europejskiego.

Wypuszcza się informację kontrolowaną, która będzie krążyć w sieci przez tydzień. Tuskowi nie zaszkodzi, bo gdyby zaszkodziła, to Piskorski miałby nowe problemy z prokuraturą. Dlaczego więc mówi o kasie Tuska? Bo przez ten tydzień kolejny raz odbije się przez wszystkie ogólnopolskie media. Promocja to wszak najlepsza i darmowa.

Autor: Łukasz Żygadło

 1. z Niemodlina
  | ID: 092a7511 | #1

  Ośmiornica obywatelska. Wiadomo od dawna, że to przestępcy, zadać sobie można tylko pytanie, kim są ludzie, którzy gotowi w kolejnych wyborach nadal zagłosować na tych POpaprańców ??

 2. ely
  | ID: 69ed2985 | #2

  Po próbie profanacji cudownego obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej dzisiaj w dzień kanonizacji 27.04.2014 – kolejna próba profanacji Jezusa Miłosiernego w Łagiewnikach. Czy to wszystko nie zaczęlo się od walki Pana Komorowskiego z krzyżem na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie po katastrofie smoleńskiej w 2010 r., to wtedy za przyzwoleniem rzadzących organizowano spektakle drwin, szyderstwa z krzyża,opluwano ludzi modlących się pod krzyżem. Wszyscy pamietamy pijane towarzystwo sie , wiszace po latarniach , kopiace sie zwołane internetem do bezkarnego wyszydzania krzyża.

 3. Irena
  | ID: 92065e10 | #3

  Kolorowa ośmiornica obywatelska potrafi zniszczyć wszystko, co w jej zasięgu.Dlatego,należy weryfikować listy wyborcze aby te kanalie nie miały możliwości startowania do europarlamentu i w kolejnych wyborach do samorzadu. Profanacja krzyża, obrazów, jest bardzo przykra dla nas katolików.Posty @p.z Niemodlina i @p.ely są słuszne.Ktoś tą walkę rozpoczął,a ktoś kontynuuje.Palikot winien zwrócić pieniądze za wykształcenie sie za nasze pieniądze na KUL-u. Pamiętam z dziecinstwa, że co trzecią niedziele w kościele na mszy św. zbierano tacę na utrzymanie KUL-u,Moi śp,Mamusia, zawsze ofiarowała wyższą niż w inne niedziele kwotę, aby uczelnia istniała.Jej absolwent nie przebiera w słowach i czynach i należy go unieszkodliwić.

 4. z Niemodlina
  | ID: 092a7511 | #4

  Wiedziałem już w 2007r że to mafia i zguba dla Polski. To dlatego w POlsce stocznie „przejęli” katarscy inwestorzy, a w Niemczech na terenach byłej NRD funkcjonują i zatrudniają tysiące osób. To dlatego szajka z PO i Donald T. w 2012r przekazali 24mld złotych z rezerw dewizowych NBP ( niezgodnie z polską Konstytucją ) na ratowanie niemieckich banków, by Grecy nie wyszli ze strefy euro co dla Niemców byłoby bardzo niekorzystne. To rok temu przestępcy z PO wprowadzili w POlsce również niezgodny z polską Konstytucją tzw. pakt fiskalny, który oznacza zatwierdzanie budżetu Polski przez Berlin i Brukselę. Ciekawe ile jeszcze na koncie + Smoleńsk oczywiście ma ryży zakłamany bandyta i POzostali przestępcy z PO ??

 5. Irena
  | ID: 92065e10 | #5

  @z Niemodlina. Witaj. tak sie zastanawiam,czy my.Polacy zrozumiemy te wyczyny niby naszego premiera,W przepaść nas prowadzi od 2007 roku.A PSL mu pomaga.I tu nie ma mądrego posła,aby kres położyć zdradzie naszego narodu i Ojczyzny. pozdrawiam

 6. Anonim
  | ID: d14c02e6 | #6

  Adaś idź się ostrzyż he he. A potem zapytaj Kaczora o kasę z ART-B he he.

  Czemu PiS nie chce komisji śledczej??? I dziwne, że mówi o tym przekręciarz nr 1.

 7. ely
  | ID: 69ed2985 | #7

  Z perspektywy czasu nie dziwi wyśmiewanie przez niemieckie media prezydenta prof.Lecha Kaczyńskiego i premiera Jarosława Kaczyńskiego.Oni już dokładali starań aby do władzy w Polsce doszli liberałowie z KL-D. Premier Kaczyński nie dopuścił by do likwidacji stoczni, jego polityka ukierunkowana była na interesy polskie. Twarde stawianie warunków.Opcja liberalna zlikwidował stocznie, nie zanegowała paktu klimatycznego, uczyniła z Polski magazyny i montownie moznych tego świata a z Polaków parobków. Niemieckie stocznie w dawnym NRD maja sie dobrze, nie maja konkurencji, a to juz zasługa PO.

 8. ely
  | ID: 69ed2985 | #8

  Przed liberalna doktryna ostrzegał Polaków papież Jan Paweł II w swoich homiliach, m.in we Wrocławiu w 1997 r.

 9. z Niemodlina
  | ID: 092a7511 | #9

  @Anonim

  Bo Ci zablokuje facebooka he he :) A co niby Kaczyński ma wspólnego z Art-B?????? :) oświeć mnie, bo z tego co ja wiem, to tyle samo wspólnego co z Amber Gold czyli NIC. Kilka dni temu umorzono śledztwo w tej sprawie, swoją drogą która to już afera w III RP, która nigdy nie doczeka się wyjaśnienia i ukarania wszystkich winnych ??? Rozumiem, że masz dowody, że Kaczor ( oczywiście nie Donald, tylko Kaczyński :) ) ma bądź miał kasę z ART- B więc na co czekałeś tyle lat i nie zgłosiłeś tego do prokuratury ?? przecież jesteś w tym POnoć dobry :) :)

 10. grzech
  | ID: a1b36c16 | #10

  wielkie hallo…jakby nikt nie wiedział że politycy z wybrzeża współpracowali z Stasi….
  A że pisze o tym komunistyczny Wprost to ciekawe. Walka wyborcza się zaczyna?

  Kiedy będziemy mieli niepodległą Polskę? Czekamy już od 1939 roku! Niby III RP a nie było polskiego rządu

 11. Anonim
  | ID: 5172f19c | #11

  Pozostało jednak nierozliczone, pochodzące od spółki ART-B prowadzonej przez pułkownika gospodarczego wywiadu Izraela oraz polskich państwowych firm, około 260 mld. ówczesnych złotych. Kaczyńscy więc podobnie jak Aleksander Kwaśniewski tylko dlatego nie są złodziejami, że nie zostali skazani mimo, że zgromadzono przeciw nim wiele konkretnych dowodów, między innymi udokumentowanych w sejmowych interpelacjach. Afera Telegraf, afera Srebrna, Art-B, FOZZ, afera Paliwowowa, Fundacja Prasowa Solidarność, Telewizja Familijna, Fundacja Nowe Państwo, to niektóre akcje, z udziałem Jarosława Kaczyńskiego, który znowu chce rządzić Polską. Sprzedaż cennych budynków należących prawnie do Fundacji Prasowej Solidarność Izraelitom pozostawiam do oceny czytelników. Czy z takim życiorysem ktoś by zaryzykował przyjęcie tego człowieka do pracy?

  http://wirtualnapolonia.com/2014/02/19/stan-tyminski-nowy-program-pis-populismus-uber-alles/

 12. Anonim
  | ID: 1dd5416f | #12

  Właśnie CDU kategorycznie zaprzeczyła, by kiedykolwiek przekazywała pieniądze KLD. I CO DŁUGOWŁOSY BYDLAKU? PS Kwiatek zdoderujesz mnie? Adama za określenie BYDLAK o premierze nie wyciąłeś!

 13. z Niemodlina
  | ID: 092a7511 | #13

  @Anonim

  Z trudem doczytałem do końca, większych głupot dawno nie czytałem, ale co się dziwić, wielu uważa,że katastrofę w Smoleńsku spowodował Jarosław, bo kilkanaście minut wcześniej dzwonił do brata…. :)

 14. Anonim
  | ID: fc49acb9 | #14

  Czyli CDU klamie czy monopol na prawde ma tylko Adas?

 15. z Niemodlina
  | ID: 092a7511 | #15

  @Anonim

  Jak dla ciebie mogę być nawet „bolszewickim naziolem” bo nawet tak nazywają mnie twoi koledzy z forum NTO :0 :)

 16. z Niemodlina
  | ID: 092a7511 | #16

  @Anonim

  Czego ty oczekujesz, że teraz się Niemcy przyznają, że finansowali swoich ludzi w Polsce, by czerpać z tego korzyści?? To jest po prostu długoterminowa inwestycja, która się Niemcom zwraca, szczególnie od 7lat. To tak samo jakby teraz Putin miał się przyznać do zamachu w Smoleńsku. Nie bądź naiwny, teczki w tej sprawie są należycie i starannie przechowywane w niemieckich archiwach, prawdopodobnie tak samo jak teczka Donalda T. ps „Oskar”. Jak masz jakieś kompleksy z fryzurą to mogę Ci dołożyć na perukę :) :) Wielu polityków CDU zarejestrowanych było w STASI, dopiero rok temu w Niemczech ukazała się książka, która szeroko i szczegółowo opisuje kontakty Frau Merkel z wpływowymi politykami w czasach DDR. I jeszcze jedno, nazywanie tego ryżego matoła bandytą to i tak drobiazg, kiedyś takich wieszano na latarniach w Warszawie. Różnica niestety jest taka, że kiedyś zdrajców wieszano, a dziś mówią oni Polakom czym jest dobro Ojczyzny.

 17. Anonim
  | ID: bc603eab | #17

  Nawet jakby Trybunał ONZ powiedział ci, że to nieprawda, to i tak byś nie uwierzył.

  Z kimś o twoim poziomie się nie dyskutuje. Najpierw sprowadzisz mądrego do swojego poziomu, a potem pokonasz doświadczeniem. Twój guru już kiedyś mówił, że nikt nas nie przekona, że czarne jest czarne a białe jest białe a jak nie ma dowodów, to znaczy, że je zniszczono.

  Jeśli znasz dawne kwalifikacje inteligencji i wiesz, jakie było określenie osoby o ilorazie poniżej 80, to wiesz jakim słowem można cie tylko określić.

  Zgadzam się z Ja, zabawna strona.

 18. z Niemodlina
  | ID: 092a7511 | #18

  @Anonim

  Daj se już luz, zamiast cytować Lema, spraw żeby moi znajomi i przyjaciele z Niemodlina i okolic, zamiast pakować walizki, zostali tu i tutaj zakładali rodziny, a nie za granicą.

 19. Irena
  | ID: 87f237dc | #19

  Panu Tuskowi wierzyć nie można.Doprowadził nasz kraj. naszą nieszczęśliwą Ojczyzne do nędzy. To mogło być jedną z przyczyn,że się ZAPOZYCZYŁ na wieczne czasy. Nie ma odwrotu,

 20. anonim
  | ID: 9282d468 | #20

  I pan Tusk zapewne wygrał wybory bo Niemcy przepłacili ponad połowę Polaków? A może sami Niemcy go wybrały?
  Bajki wypisujecie i tyle na ten temat.

 21. Anonim
  | ID: 1dd5416f | #21

  e tam bo serwery PKW były ruskie. Nieważne że szef PKW zaprzeczył. Jarek g…o przykleił i ono płynie z niepokornymi a tacy wyznawcy w nie wierzą. Ja osobiście cieszę się że tacy są bo wystarczy raz w TV skecz o parówkach ze Smoleńska w wykonaniu kabaretu Zespół Parlamentarny żeby notowania Jara padły na twarz

 22. Maja
  | ID: 3dab9f85 | #22

  Nie mogę uwierzyć w to co czytam autorstwa anonima!!! Ludzie, z takim „człowiekiem” nie warto dyskutować. Każde jego słowo to kłamstwo i podłość. Ale na każdym forum są „zatrudnieni”, często za pieniądze, najwięksi zaprzańcy, zdrajcy, zakompleksione matoły.

 23. Anonim
  | ID: ce3936da | #23

  Kurcze, ciekawe, kto mi płaci? Mi się wydaje, że jedynie moi kontrahenci, firmy, które płaca na moje produkty. Na szczęście poziom narodowców jest taki jak na tym portalu czy na tym marszu, gdzie w 3 mln województwie (do tego kilkadziesiąt tysięcy studentów i ponad milion w woj. opolskim) zbiera się 300 osób. Jaki to udział: 0,01%.

Komentarze są zamknięte