NGO Wrocław: Prezydent miał wypadek

Niezależna Gazeta Obywatelska2

Dutkiewicz dzwoni po wsparcie na BaumanieRafał Dutkiewicz miał wypadek informuje Gazeta Wrocławska: „Do wypadku doszło dziś około godziny 7 rano. Auto prowadzone przez Rafała Dutkiewicza nie ustąpiło pierwszeństwa tramwajowi i wóz MPK uderzył w samochód prezydenta Dutkiewicza. Lekko ranny prezydent został przewieziony na badania do szpitala. Ranny w wypadku został również motorniczy tramwaju. O godz. 8.30 Marzena Kasperska, rzeczniczka szpitala wojskowego przy ulicy Weigla potwierdziła, że po wypadku na mostach Młyńskich trafił tam prezydent Rafał Dutkiewicz. – Jego ogólny stan oceniono jako dobry – precyzuje Kasperska. – W tym momencie przechodzi kompleksowe badania diagnostyczne – dodaje.”

 

300polityka.pl, tk

  1. Krzysia s.
    | ID: 9613db18 | #1

    „Auto prowadzone przez Rafała Dutkiewicza nie ustąpiło pierwszeństwa tramwajowi…” – tzn. że prezydent jechał dobrze, tylko jego auto nie ustąpiło pierwszeństwa tramwajowi ? Paranoja panie redaktorze tk, paranoja !

  2. grzech
    | ID: c672b4fe | #2

    właśnie to nie tak się pisze – SAMOCHÓD DUTKIEWICZA NIE USTĄPIŁ PIERWSZEŃSTWA (PRZEJECHAŁ NA CZERWONYM) I UDERZYŁ W TRAMWAJ

Komentarze są zamknięte