Z OSTATNIEJ CHWILI: Parlamentarzyści zajmą się sprawą protestującego ojca!

Redaktor1

logoSenator Grażyna Anna Sztark poinformowała dziś, że sprawa Romana Habraszewskiego, który protestuje od miesiąca pod katowickim Sądem Okręgowym będzie również przedmiotem prac kolejnego posiedzenia Parlamentarnego Zespołu ds. Dzieci. Polityk rządzącej partii jest wiceprzewodniczącą tej grupy parlamentarnej.

Senator Grażyna Anna Sztark dwukrotnie sprawowała mandat radnej Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego (1998-2002, 2006-2007). W 1998 r. pełniła funkcję wojewody koszalińskiego.

Działała w NSZZ „Solidarność” od początku istnienia związku, także w podziemnych strukturach na Pomorzu Środkowym. Za swoją działalność była wielokrotnie aresztowana i skazana. Do 1998 r. była przewodniczącą Zarządu Regionu Koszalińskiego NSZZ „Solidarność” w Koszalinie. Współtworzyła Komitet Obywatelski „Solidarność”.

W Senacie VII kadencji była członkinią Komisji Regulaminowej, Etyki i Spraw Senatorskich, Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Komisji Środowiska oraz Komisji Ustawodawczej. Pełniła też funkcję sekretarza Senatu.

Należy do Platformy Obywatelskiej, zasiada w Radzie Krajowej i przewodniczy Radzie Powiatu tej partii w Białogardzie.

Uparte upominanie się o prawo do stałych kontaktów z dziećmi przynosi efekty.

ROZMOWA NGO Z ROMANEM HABRASZEWSKIM

(pac), Niezależna Gazeta Obywatelska w Bielsku – Białej

  1. Irena
    | ID: 72d3efb1 | #1

    Słusznie.Ojciec potrzebuje pomocy,A Śąd działa,wg własnego -widzi mi się- co nie jest nowoscia.Powstało nawet Stowarzyszenie Pokrzywdzonych przez Sady i działa w miare skutecznie.Trudno przebić sie przez mur wymiaru sprawiedliwosci a raczej wymiaru niesprawiedliwosci,.To pajeczyna,Oplata skutecznie.

Komentarze są zamknięte