Weekend w Teatrze Ekostudio

Autor Obywatelski

eko_studioTeatr Ekostudio zaprasza na niezwykle zabawną farsę „Morderczy pokój” wg Rona Clarka i Sama Bobricka w mistrzowskim wykonaniu.

„Morderczy pokój” to zabawna opowieść o miłości przekształconej w żądzę mordu. Małżeństwo państwa Millerów przeżywa kryzys. Arlene spragniona namiętności wdaje się w romans z dentystą Mitchellem. Mąż nie dopuszcza do siebie myśli o rozwodzie. Kochankowie postanawiają się go pozbyć. Akcja dramatu zaczyna się w momencie przygotowań do zbrodni. Bohaterowie targani namiętnościami są gotowi do najwyższych poświęceń. Gdzieś pomiędzy nieudanymi intrygami, próbują zgłębić istotę małżeństwa i szczęśliwego życia. Powiedzenie „umrzeć z miłości” przestaje mieć znaczenie wyłącznie metaforyczne.

A wszystko to w lekkiej i dynamicznej, farsowej stylistyce. Dowcipne dialogi i wartka akcja wciągają widza. To wszystko sprawia, że Morderczy pokój jest dynamiczną, farsową rozrywką przynoszącą wiele uśmiechu.

Na scenie występują: Anna Bielańska – Pawliszyn, Marek Kędzierski, Andrzej Czernik. Reżyseria: Andrzej Czernik

Spektakle odbędą się w dniach 28, 29 i 30 marca 2014 r. o godz. 19.07  w Teatrze Eko Studio przy ul. Armii Krajowej 4 off w Opolu. Dla naszych czytelników mamy jedno dwuosobowe zaproszenie na spektakl. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie maila wraz z numeru telefonu na adres [email protected]. Decyduje kolejność zgłoszeń.

pt

Komentarze są zamknięte