Akademia Ordo Caritatis – rekrutacja trwa

Autor Obywatelski

Akademia_OrdoPrzypominamy że trwa rekrutacja do Akademii Ordo Caritatis – do 31 marca 2014.

Akademia Ordo Caritatis skierowana jest dla młodzieży w wieku 16-22, która uczestniczyć będzie w wykładach z dziedziny historii, politologii, ekonomii.

Wśród wykładowców będą miedzy innymi Marek Jurek, Marszałek Sejmu RP w latach 2005-2007,  filozof Paweł Milcarek, publicysta Tomasz Terlikowski, historyk myśli politycznej polskiego obozu narodowego Krzysztof Kawęcki, ekonomista dr Cezary Mech.

W Warszawie pierwsze zajęcia odbędą się 15kwietnia 2014 r. wyjątkowo o godzinie 17.00 (semestr wiosenny kwiecień-czerwiec i jesienny wrzesień-grudzień). Termin zajęć: we wtorki o godzinie 18:00 w centrum Warszawy. W Katowicach, Radomiu, Poznaniu i Krakowie zajęcia odbędą  się w zależności od ilości chętnych oraz pozyskanych darczyńców na te zajęcia.(semestr wiosenny maj-czerwiec i jesienny listopad-grudzień)

Zwieńczeniem udziału w Akademii będzie Certyfikat ukończenia Akademii Ordo Caritatis, a wyróżniającym się uczestnikom wręczony będzie Dyplom Akademii Ordo Caritatis i możliwość odbycia praktyk w Instytucie Ordo Caritatis.

Prześlij swoje zgłoszenie wraz krótką informacją o sobie na adres: akademia@ordocaritatis.pl DO 31 MARCA 2014 R. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

Komentarze są zamknięte