Danuta Jazłowieca pokazuje co stoi za Lexusem za 20 tys. euro?

Niezależna Gazeta Obywatelska3

LexusNa popularnym serwisie społecznościowym europosłanka Danuta Jazłowiecka umieściła infografikę, w której przekonuje, że to praca stoi za jej drogim Lexusem. Mowa jest już o 20 tys. euro a nie złotych wartości auta, co nie było dopowiedziane w Radio Opole. Widać, że nasza europosłanka już weszła do strefy euro, to pewnie przez częste wyjazdy do Brukseli. W każdym razie zarzut o którym pisaliśmy, że nie potrafi wycenić wartości swojego auta postarała się sprytnie obrócić na swoją korzyść, aby pochwalić się sukcesami. Wśród nich mowa m.in. o 150 wyjazdach na forum Parlamentu Europejskiego, ponad 100 spotkaniach indywidualnych w biurze, co raczej nie poraża ale 732 osoby, które wzięły udział w zajęciach językowych organizowanych przez biuro zasługuje na odnotowanie. Aby uzyskać więcej informacji wystarczy kliknąć na grafiką „Co stoi z Lexusem wartym 20 000 euro”.

tk

 1. Irena
  | ID: 54c54627 | #1

  Każdy z europosłów winien rozliczyć sie z pieniedzy,które na utrzymaniu biura otrzymuje. Cenne,ze akurat pani Danuta kursy jezykowe zafundowała,które sa niezbędne w dzisiejszych czasach ,a takze w minionej epoce,co tutaj czesto czytamy przy poznawanych osobistosciach. Samochód jest dobrym narzędziem przy tego rodzaju wyjazdach.,zważywszy,że w Polsce tory się likwiduje i pociagi wycina z rozkładu jazdy. a całe trakcje złodzieje kradna. A pani ma prawo jazdy?? Przybliżcie szanowni Redaktorzy, innych polityków wraz z ich dietami i ocenimy, dlaczego , te same osoby wpychaja sie na listy wyborcze.Młodym ,wykształconym jednak nie daja szans na zaistnienie w polityce.A szkoda.

 2. ely
  | ID: ea06fdbf | #2

  W Europalrlamencie powinni zasiadać osoby z doświadczeniem, wiedzą, autorytety, a nie jak to ma miesce ze strony PO mają znaleźć sie gwiazdy sportu lub ministrowie -nieudacznicy !!!!!!!
  Powinni być na tym forum aktywni, w obronie polskich interesów a nie tylko w zabieganiu o swoje przywilekje w euro !

 3. Rafał
  | ID: 20d1c534 | #3

  Co zrobił Danka dla Opola w tym euro-forso landzie NIC!! Co zrobiła Danka dla Polski NIC!! Co zrobiła Danka dla siebie co miesięczna wypłata w wysokość 30tyś zł plus inne apanaże takie jak prowadzenie biura poselskiego delegacje itp. itd. Nie sorry coś zrobiła nauczyła tanią siłę roboczą mówić w języku przyszłego pracodawcy niemca anglika ale to raczej niemcom czy anglikom pomogła nie Polsce i Polakom . NIE dla takich europosłów!!!

Komentarze są zamknięte